• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

5 haziran Çevre Günü

Erdem Akgül

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
TARSUS BELEDİYESİ
Merhabalar; arkadaşlar Dünya çevre günü dolayısıyla afişlere ihtiyacım vardır.yardımcı olabilirseniz çok sevinirim..

Senin için birkaç afiş ve afiş olabilecek resim ekledim Erdem kardeşim. Umarım işini görür. Biraz düzenleme yapınca işe yarayacak afişler var..

eylem hnm merhaba..kusuruma bakmayın; mesajını yeni gördüm.yarın size programı göndereym ben...
iyi akşamlar

Günaydın Türkiyem;
Eylem Hanım programda "Tarsus Belediyesi Çalışanları Hatıra Ormanı" oluşturmak üzere fidan dikimi var.