• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Etkinlik 5 Mayıs 2019 - Çorlu Buluşması

Merhaba değerli meslektaşlarım,

Hem birbirimizle tanış olmak, hem de iş stresinden az da olsa uzaklaşmak amacıyla Tekirdağ/Çorlu 'da buluşma gerçekleştirmeyi planlıyoruz. Etkinlikle ilgili bilgiler şimdilik aşağıdaki gibidir, katılmak isteyenlerin 30 Nisan 2019 tarihine kadar bildirmesi rica olunur.

Tarih: 05.05.2019 Pazar
Saat: 14.00
Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .
(Yeterince merkezi olduğunu düşünüyoruz ? )

Görüşmek üzere!
?

Dipnot: Mazbatamızı boşuna almadık herhalde?

25.04.2019 Tarihli Güncelleme: Güncel katılımcı sayısı 17 ?
27.04.2019 Tarihli Güncelleme: Güncel katılımcı sayısı 27 ?
29.04.2019 Tarihli Güncelleme: Güncel katılımcı sayısı 35 ?
30.04.2019 Tarihli Güncelleme: Güncel katılımcı sayısı 50 ? Ayrıca katılmayı düşünenlerin "
BU" mesaja bir göz atmasını öneririz :)

Katılımcı alımı sona ermiştir, Pazar günü görüşmek üzere ?

------------------------------

06.05.2019 Tarihli Güncelleme: Etkinliğimizi gerçekleştirdik :) Son saatlere kadar eken arkadaşlarımız olsa da, oldukça keyifli bir ortamda bilgi alışverişlerimizi yaptık. Darısı bir sonraki buluşmaların başına ?

Şu videomuzu da bırakalım ?

Son düzenleme:
Çok isterdim. hem tarih olarak hemde uzak olması gelmeme engel. Nazik teklifiniz için çooook teşekkürler. Şimdiden tüm meslektaşlarıma selemlar, saygılar. Sağlıcakla kalınız.

Bende gelemeyeceğim maalesef ama çok isterdim :( Şimdiden herkese bol sohbetler ve iyi eğlenceler :)

Ben de maalesef katılamayacağım, o haftasonu Eskişehir'de olacağım. Keyifli sohbetler diliyorum. :)

Bildirmiş oldunuz bile ?

Davetiniz için teşekkür ederim.
Sizlerle tanışmayı çok isterdim. Farklı bir programım sebebiyle katılamayacağım. Takipteyim.
Saygılar

sızmışız :koptum::koptum: bize gelin arkadaşlar aşırı eğlenicez @Cem Yılmaz ne vaadediyorsa 2 katı bizim şehirde :)

Merhaba ,

Toplantılarımız , buluşmalarımız herkese açıktır. Seve seve bekleriz :)

Etkinlik içeriği hakkında daha fazla bilgi alabilir miyim? 1 günlük mü? Belli bir program listeniz var mı yok mu? Nerede gerçekleşecek? Kim karşılayacak? Isparta'da katılmayı düşünüyorum ama orada zorda da kalmak istemiyorum

@Cem Yılmaz sizinle konuşacaktır. Isparta'dan da gelseniz sorun olmaz. Hatta çok güzel olur böyle uzaktan gelen misafir olmuş olursunuz güzel bir gün geçer ve o günün sonunda sorunsuzca dönüş yapabilirsiniz. Alternatif çok ama dediğim gibi Cem bey ile daha detaylı konuşursunuz...

Yeri belli aslında, konuda yazmakta :) Etkinlik derken oturup yemek yiyip, çay kahve eşliğinde sohbet edeceğiz. Herkes kendi ücretini karşılayacak. Zorda kalmanızı istemem, farklı şubelerimizdeki etkinlikleri de takip etmenizi öneririm.

@hakanmaden Hocam bizim yolumuz daha çok kesişir ? Mutlaka bir sonraki etkinlikte daha detaylı konuşalım.

Son düzenleme: