• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

5 personel alacaklar, gerçekten de 5 personel alacaklar...

• Konuyu başlatan Silinen üye 5328
  • Başlangıç tarihi
S

Silinen üye 5328

Bakanlık geçtiğimiz pazar 36/A kapsamında personel alımı için sınav düzenledi. Çoğumuzun haberi vardır diye düşünüyorum. Sorular ve cevapları bakanlık sayfasında yayınlanmış. Bende burda sizlerin görüşlerine açmak istedim. mesleki sorular ile danışmanlık kapsamında sorular mevcut. görüşleriniz nelerdir acep?

Ekli dosyalar

• 4_CEVREMUH_A.pdf
    334.6 KB · Görüntüleme: 103
  • 4_CEVREMUH_B.pdf
    329.5 KB · Görüntüleme: 46
İlginç sorular.

Ayrıca sınava girsem ucundan falan geçermişim bu sınavı.

bir de mülakat var... şimdi 2 soru okuyup ben bu işi biliyorum deme hacim.. :)
ben hesaplama sorularında patladım... girmedim sınavada şöyle bir baktım tabisi..

ben sorulara baktım çözdüm hepsini hiç bilmediğim yönetmeliklerde vardı, proje ile ilgilendiğim için çok yönetmelik bilmiyorum. Ama genel olarak orta seviye bir sınav, biraz yönetmeliklere göz gezdirilerek yüksek puan alınabilir diye düşünüyorum. Ben de 61/80 yapmıştım sanırım.
ama yönetmelikle ilgili sorular vardı, içme suyu ile çok fazla yoktu, ya bir ya iki diye hatırlıyorum. genel de atıksu ile ilgili sorular vardı şu an hatırladığım.