• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Yönetim 50.000 üye

Fatih Özcan

Site Kurucusu
Firma
ABL Group
Serüven 2008 yılında başladı ve durmadan yavaşlamadan yıllardır devam etmekte. Bir avuç meslektaşla başladığımız bu serüvene yanımızda duran ve bizlerle birlikte yürümeye karar veren binlerle devam ediyoruz.

Bugün bir sınırı daha aşarak 50.000 üyeye ulaşmış bulunmaktayız.

Öncelikle yönetimde desteğini esirgemeyen değerli yol arkadaşlarım olmak üzere, her zaman varlığını ve desteğini hissettiğimiz herkese ayrı ayrı teşekkür ederim.

Önümüzde güneşli günler, bu güneşi görmek için aşılması gereken tepeler var. Hep birlikte olduğumuz sürece aşılacak her engelin sadece bizlere heyecan katacağı fikriyle yolunuza devam etmekteyiz.

İyi ki varsınız, iyi ki birlikteyiz.

Son düzenleme:
Dün gibi hatırlıyorum üye olduğum günü, daha üniversite hayatının başında bir gençtim. Şimdi 8 yıllık mühendis olmuşum... Bu süreçte karşılıklı olarak çok faydalandık ÇMNet ile. Bana güzel bilgilerden öte, mükemmel dostluklar kazandırdı. Yıllar içerisinde devamının geleceğine şüphem yok. 60 bin üye olduğumuzda açılacak konuda görüşmek üzere :)

Kalabalıklığından ziyade içindeki kaliteyi de es geçmeyeceğim. Zamanında birçok şeyi burada öğrendim ve öğrenmeye de devam ediyorum.

Çevre Mühendisleri Odası gibi burası da çok sayıda meslektaşımla beraber fikir paylaştığımız, birbirimize yardımcı olduğumuz mecra.. İyi ki kurulmuş, iyi ki çoğu meslektaşım üye olmuş, iyi ki yardımlaşıyoruz.. İyi ki varsınız değerli meslektaşlarım

Bu mecra böyle aktif olduğu sürece mesleğimizi de iyi yerlere getireceğiz, bir konuda bilgi sahibi olmak isteyen arkadaşlarımıza da yardımcı olacağız..

Hep varolun