• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

9 Mart 2012 Çevre Mühendisleri Odası Kokteyli (Ankara)

Melih Coşar

Yönetim Grubu
Danışmanlık Grubu
Danışmanlık Grubu Yönetim Grubu
Firma
.
Her dem yüreği günebakanlar toplanıyor!
Kuytulukların eninde omuz vereceğimiz Dostu biliriz, karanlıkların eninde aynı yöne bakan yoldaşlara sırdaşlara sırrımız deriz. Gel dediğinde bahar olup, tomurcuklanıp, çiçek çiçek umuda gebe kalırız. İşte bu sevda İşte bu umut İşte bu Diyalektik ve muhabbet içinde gelin " BİZ" olalım.

9 Mart 2012 Tarihinde saat 19:00 da TMMOB Elektrik Mühendisleri Odası Lokalinde, Ankara Şube Kokteyli düzenlenecektir. Birliktelik coşkusu ve bahar sevinciyle " BİZ" olmak için bir araya geliyoruz.
Tüm meslektaşlarımız kokteylimize davet ediyoruz.

ÇEVRE MÜHENDİSLERİ ODASI ANKARA ŞUBE KOKTEYLİ

TARİH :9 MART 2012 CUMA
YER : TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI LOKALİ
ADRES : IHLAMUR SOKAK NO:10/1 KIZILAY/ANKARA
SAAT : 19:00
Not : Katılım Ücretsizdir.

Yok Sir Aenas oralı değil. Beni kabul etmiyor herhalde. Tamam yarından tez yok üye olacağım. :) Ama parayı peşin alıyormuş :(

@KaanDogukan

Hocam biz seninle tanışıyoruz ama çok istersen bir kere daha tanışırız. ;)
Yazın toz altı, kışın don altı ... ağlattın 116 ;)

@Silindi

Şuraya yazdığım azimle milleti zorla getirtçem zaten davete :)))