• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

A2, B1 veya B2 Gürültü Ölçüm Uzmanları

E. Cihan

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
N/A Environment
Arkadaşlar bu konuda uzmanlık alan arkadaşlarımız var mı ?

A2 için ön şart yok. Yani bizim alanımızdaki bir kişi eğitime girip sınava girebiliyor. B frubu için ise A2 önşartı var. Fiyatlarına bugün ben baktım bir ara. Değişiklik olabiliyor miktarlarda. Ben de düşünüyorum.

A2 için teknik eleman olma şartı var. yani mühendis ve fizikçi olma şartı var. B1, B2, C1 ve C2 ise A2den sonra sırasıyla almaya hak kazanılıyor. yani kısacası teknik eleman olmak yeterli. Birde A1 var onda bildiğim kadarıyla yüksek okul mezunu olmak yeterli.

ayrıca fizik mühendisleri odasıda veriyor bakanlıkla anlaşmalarıda var. ankarada ayın 18 de başlıyor kayıt olmak isteyenler acele etsin. 500 tl ücreti var