• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

AAT - Tesis Sorumlu Eğitim Videoları ve Dökümanlar Hk.

Fatih Koçak

Etkinlik Grup Lideri
Yönetim Grubu
Etkinlik Grubu
Firma
Fernas İnşaat A.Ş.
Arkadaşlar Merhaba ,

Halihazırda çoğu arkadaşımızın katılmış olduğu eğitimlerde bulunan Videoları ve PDF Dökümanları (A grubu dökümanları sınıflara göre ayırılmış bir şekilde ) bu başlık altında tüm meslektaşlarımızın yararlanması için ve güzel bir döküman havuzu olması için konuyu editleyerek paylaşacağız.

İlgilenen arkadaşların konuyu takipte kalması yeterlidir.

Konu ile ilgili video ve pdflerin paylaşımında yardım ve emeklerinden dolayı @Cem Yılmaz ve Burak Gül arkadaşlarımıza ayrıca teşekkür ederim :)

İlgili videolarda tek bir link iletilmiştir. A grubu videoları aşağıda iletilen programa göre tümünü kapsadığından dolayı program baz alınarak ilgili grubun videosunu ayrı ayrı indirebilirsiniz.

Not: Eksik veya sorunlu videolar için konu başlığı altında iletebilirsiniz.

Evsel
Evsel Modüller Videosu
Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .

Endüstriyel
Endüstriyel Modüller Videosu
1607086751761.png

1607086658674.png

Son düzenleme:
Eğitimlere ait PDF'ler, her sınıf için ayrı ayrı birleştirilerek tek PDF halinde bu mesaj altından sunulacaktır. Arka sayfalarda kalmaması için rez alıyorum.

Evseller
A Sınıfı Evsel Modüller PDF'i
B Sınıfı Evsel Modüller PDF'i
C Sınıfı Evsel Modüller PDF'i
D Sınıfı Evsel Modüller PDF'i

Endüstriyeller
A Sınıfı Endüstriyel Modüller PDF'i
B Sınıfı Endüstriyel Modüller PDF'i
C Sınıfı Endüstriyel Modüller PDF'i
D Sınıfı Endüstriyel Modüller PDF'i

Önceki cevapları görüntüle…
Merhabalar,
@Fatih Koçak ve @Cem Yılmaz ve diğer arkadaşlar. A Sınıfı tesis Sorumlusu eğitimi alıyorum. Eğitim modülleri çok sayfa maalesef ve sınav tarihine kadar yetişir mi bilmiyorum. O sebeple modüller içerisinde bölümle ilgili çıkan değerlendirme sorularını gönüllü arkadaşlar tarafından aramızda paylaşsak ve o şekilde cevaplandırarak Word haliyle burdan paylaşsak güzel olmaz mı ? Çünkü soruları tek tek cevaplandırmak gerçekten zaman alıyor böylelikle de elimizde sınava kadar özet niteliğinde bir çalışma föyü olur.

Arzu AkbunarMerhaba Arzu Hanım,

Eğitimin mutlaka yetişeceğine inanıyorum çünkü ortalama 1 günde videolar bitiyor. Değerlendirme sorularını bazı gönüllü arkadaşlarımız çözüp paylaşıyorlar. Konuyla ilgili olarak Telegram gruplarımıza katılmanızı tavsiye edebilirim. Oradan dosya geçmişleri sayesinde çözülmüş modülleri indirebilirsiniz.

Önceki cevapları görüntüle…
Arkadaşlar Eğitimleri tamamladığım halde son eğitim bir türlü tamamlanmıyordu. Mail attım bakanlığa 2 sefer bu konu ile ilgili.. dün akşam dönmüşler son eğitimin %75 ini tamamladığınız için sınav hakkınız yok diye.
Zaten %75 olsa ben niye mail atayım oturur izlerim, sistem takılıyor 3 sefer aynı eğitimi izledim düzelmiyor.

Çok güzel başlarından atıldım. Esas korkum diğer eğitimlerde de aynısının olması. Böyle hakkı yanan kaç kişi var şuan ne yapacağız?

AAT - ENDÜSTRİYEL - B GRUBU eğitimini tamamladığım da son 12. video da benzer durumla karşılaştım uzaktanegitim@csb.gov.tr adresine mail attım dönüş olmadı sınavda bugündü eğitim tamamlanmadı göründüğü için sınava katılamadım.
Hangi mail adresine mail atmıştınız?

modüllerin cevapları arkadaşlar. Sayısal sorular yok sadece içerisinde onlarında çözümleri eğitim pdf lerin içerisinde yer alıyor zaten.

Ekli dosyalar

• MODÜL 1(ATIKSU ARITIMININ ESASLARI).docx
    237.8 KB · Görüntüleme: 406
  • MODÜL-3( İLK VE BİRİNCİL ARITMA PROSESLERİ VE İŞLETİLMESİ.docx
    16.7 KB · Görüntüleme: 313
  • MODÜL-4 ( BİYOLOJİK ARITMA PROSESLERİ VE İŞLETİLMESİ).docx
    79.3 KB · Görüntüleme: 320
  • MODÜL-5 ( İLERİ BİYOLOJİK ARITMA PROSESLERİ VE İŞLETİLMESİ).docx
    21.7 KB · Görüntüleme: 287
  • MODÜL-9 (ARITMA ÇAMURLARININ BERTARAFI).docx
    33.8 KB · Görüntüleme: 269
  • MODÜL-10 ( KOKU GİDERİMİ).docx
    131.1 KB · Görüntüleme: 267
  • MODÜL-11(ATIKSULARIN YENİDEN KULLANIMI).docx
    154.9 KB · Görüntüleme: 267
  • MODÜL-17(ATIKSU ARITMA TESİSLERİNDE ENERJİ VERİMLİLİĞİ).docx
    175.3 KB · Görüntüleme: 271
  • MODÜL-18( ATIKSU ARITMA TESİSLERİNDE ENSTRUMENTASYON, OTOMASYON VE PROSES KONTOL).docx
    31.3 KB · Görüntüleme: 297
Eğitim Videoları elinde olan var mı? yada paylaşan var mı?