• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Acı kaybımız

Ercan Koca

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Karadeniz Holding
Arkadaşlar bu üzücü vermek çok acı gerçekten. Meslektaşımız olan Tuğba Erdoğan geçirdiği çok talihsiz olay sonucu hayatını kaybetmiştir. Ailesine ve dostlarına başsağlığı diliyorum.

TsvJC.jpg
Tuğba Erdoğan (24)
Sakarya Üniversitesi Öğrencisiydi

haber.jpg

Arkadaşlar bu mesajı beğenmeyin malesef ki oyle bir mesaj degil. Degerli yorumlarınızı yapabilirsiniz ...

Yıllar sonra bir kızını daha feci bir kaza neticesinde kaybeden acılı baba Süleyman Erdoğan" 3 kız bir erkek çocuğu babasıydım. 1995 yılında 9 yaşındaki kızım Merve lösemi hastalığından hayatını kaybetti. Merve öldüğünde Kızım Tuğba 6 yaşındaydı. Kızımın kullandığı Go Kart aracının arkasında koruyucu yumuşak kafalık yok. Başında kask bulunmuyor.

Geçen yıl da burada bir kızın uzun saçları aynı şekilde sıkışmış ama saçları koparak kurtulmuş. Kamu davası zaten açıldı. Bende dün ifademi verdim ve şikayetçi oldum. Ben bu işin peşini bırakmam ve bırakmayacağım da. Böyle eğlence yerlerinin iyi kontrol edilmesi gerekiyor.

Benim çocuğum genç yaşında öldü. Başka insanların çocukları ölmesin. Kızım bir an önce mezun olup ekmeğini kazanmak istiyordu. Allah verdi, Allah aldı... Allah'tan geldik yine ona gideceğiz. Ayakta durmak zorundayız" şeklinde konuştu.

Haberini duyunca direk kulak kesildim .. karting de olmuş sanırım :|

Ne kadar da neşeli, hayat sevinci dolu bir kişiymiş Allah ailesine sabır versin

Arkadaşlar , site yönetiminden şöyle bir ricamız olsa çok ileri gitmiş olur muyuz, acaba,
Şöyle ki; Her yıl aramızdan ebedi yolculuğa çıkmış olan arkadaşlarımızı anmak adına bir anma etkinliği,
Eylem noktasında ne yapılabilir sizlerin geniş ufkunuza bırakıyorum,
Tekrar bütün ahiret yurduna göçmüş olanlara Allah tan rahmet diliyorum,

Etkinlik konusunda fikirler gelirse üzerimize düşeni yapmaya çalışırız. Belli günlerde logomuzu değiştiriyoruz örneğin.

Allah rahmet etsin. Allah kimseye evlat acısı vermesin.
Etkinlik konusundaki öneriye ben de destek veriyorum. En azından forumda vefat yıl dönümlerinde meslektaşlarımızı hatırlamak ve manevi dualarımıza dahil etmek bir vefa örneği olur.
Hatta iş kazalarında hayatını kaybeden meslektaşlarımızın yaşadıkları kazalar hatırlandıkça bizler için de bir ders niteliği taşır, Hafıza-i beşer nisyan ile maluldur demiş eskiler. Yani insan hafızasının en büyük eksikliklerinden biridir unutkanlık. Unutmamak için hatırlatılmalı, hem bizim için, hem iş hayatına atılacak dostlarımız için.