Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Acil durum planı örneği

Konu, 'ARŞİV' kısmında hasret isg tarafından paylaşıldı.

 1. hasret isg

  hasret isg CMNet Üyesi

  acıl durum eylem planı hazırlamam gerekıyor, toplanma yerleri, acil çıkışlar, yangın tüplerinin yerleri, makinalar vs. gibi fabrika içerisindeki herşeyin planda gösterileceği şekilde... elinde bu tarzda planı olan var mı paylaşabilirse çok memnun olacağım, çok acil çünkü...
   
  dragon amk bunu beğendi.
 2. Recep Harmandar

  Recep Harmandar CMNet Üyesi

  İki Tane Vardı Ekledim Ekte Umarım İşinizi Görür.
   

  Ekli Dosyalar:

 3. Serhat Güler

  Serhat Güler CMNet Üyesi

  hasret hanım merhaba,

  elimde istediğin örneğin çizimi vardı fakat şuan yanımda değil malesef. o yüzden sözlü bir şekilde sorularına cevap vereyim sende ona göre yerleşimini yaparsın. toplanma yerlerini seçerken fabrikanın en güvenli bölgesini tespit etmeye çalış. toplanma yeri sayısı fabrikanın büyüklüğüne ve çalışan sayısına göre 1 den fazla olabilir. acil çıkışlar arası en fazla 60 m mesafeli olsun ki işletme içerisinde kör nokta kalmasın. kazan dairesi veya buna benzer yangın ve patlama riski olan yerlerde tek giriş ve çıkış kapısı olmasın mutlaka bir acil çıkış kapısı eklensin. fabrika içerisi makina parkuru bellidir zaten. yangın tüpleri ile ilgili yerleştirme yaparken 2 yangın tüpü arasındaki mesafe 15 m' yi geçmesin. makaralı yangın söndürücü varsa bu standarta dahildir.

  ayrıca acil durum eylem planı üzerinde sığınak yeri belirle ve oklar ile sığınağa nereden gidileceğini göster. kriz merkezini işaretle. şimdilik aklıma gelenler bu kadar. umarım yardımcı olur.
   
 4. dragon amk

  dragon amk CMNet Üyesi

  açmıyor .s.s
   

İlginizi Çekebilir

41.jpg
Merhaba, Çalıştığım yerde zımpara işinde kullandığımız flap disklerin atık kodları ve bertaraf/geri dönüşümü ile ilgili yardımcı olabilecek biri varsa çok sevinirim. [ATTACH][ATTACH] Ayrıca...
20170309_115421.jpg
Arkadaşlar merhaba, tesise gelen karışık ambalaj atigini sisteme nasıl beyan etmemiz gerektiğini açıklıyor. İyi çalışmalar.