Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Acil! Zeytinyağ PTD

Konu, 'ARŞİV' kısmında Muttalip Gök tarafından paylaşıldı.

1. Muttalip Gök

Muttalip Gök CMNet Üyesi

Arkadaşlar Zeytinyağ üretimi ile elinde PTD olan var mı ?

2. bll_2081

bll_2081 CMNet Üyesi

ben 2 fazlı ve 3 fazlı yaptım?sorun nedir?

3. Muttalip Gök

Muttalip Gök CMNet Üyesi

Zeytinyağ üretimi yapan bir işletmeye ptd hazırlamam gerekiyor...daha önce bu konu hakkında ptd hazırlamadım....örnek gönderirseniz sevinirim her iki faz içinde ...

4. bll_2081

bll_2081 CMNet Üyesi

simdi örnek gonderebilmem için firma isimlerini felan silmem gerekecek o cok uzun zaman dilimi ister. anlatım kısımlarında mı nerede sıkıntı varsa onu gönderebilirim

5. Muttalip Gök

Muttalip Gök CMNet Üyesi

benim yapacağım firma adana da ..firma bilgilerinin benim için pek önemi yok sadece şablon önemli ...yayılmasını istemiyorsan kendi mail adresimi verebilirim ..

6. bll_2081

bll_2081 CMNet Üyesi

kac fazlı yapacaksın?

7. Muttalip Gök

Muttalip Gök CMNet Üyesi

kaç fazlı derken ?
    Açıkçası daha önce hiç yapmadık zeytinyağ ile ilgili ptd ..nasıl yapılır ..kaç fazlı yapılır hiç bir bilgim yok ...

8. bll_2081

bll_2081 CMNet Üyesi

3 fazlı göndereyim 2 fazlı yaptıgımın ced belgesi cıkmadı henuz .3 faz dediğim yağ- prina- karasuyun ayrı ayrı cıktıgı tesis 2 fazlı zeytin yagı ayrı prinaa+karasu cıktıgı tesis. işletme sahibinden ogrenmek gerekir onu

İlginizi Çekebilir

broşür 2.jpg
% 100 mısır koçanı granülünden üretim yapıyoruz. İlgilenen olursa 545-9431995 arayabilir. Odun talaşına kıyasla 7 kat daha emici. Kendi ağırlığının 7 katına kadar emme özelliğine sahip. İster...
41.jpg
Merhaba, Çalıştığım yerde zımpara işinde kullandığımız flap disklerin atık kodları ve bertaraf/geri dönüşümü ile ilgili yardımcı olabilecek biri varsa çok sevinirim. [ATTACH][ATTACH] Ayrıca...