• Sitemizde dosya yada bilgi temini amacıyla mail adresi paylaşımı yasaklanmıştır. Unutmayınız ki benzer problemle karşılaşan başka meslektaşlarımızda olabilir, şahsa özel bilgi alınması durumunda da forum amacından uzaklaşarak işlevselliğini yitirebilir. Mail adresi paylaşımı dolayısıyla yaptırıma uğrayabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

Acil! Zeytinyağ PTD

Zeytinyağ üretimi yapan bir işletmeye ptd hazırlamam gerekiyor...daha önce bu konu hakkında ptd hazırlamadım....örnek gönderirseniz sevinirim her iki faz içinde ...

bll_2081

CMNet Üyesi
simdi örnek gonderebilmem için firma isimlerini felan silmem gerekecek o cok uzun zaman dilimi ister. anlatım kısımlarında mı nerede sıkıntı varsa onu gönderebilirim

benim yapacağım firma adana da ..firma bilgilerinin benim için pek önemi yok sadece şablon önemli ...yayılmasını istemiyorsan kendi mail adresimi verebilirim ..

kaç fazlı derken ?
Açıkçası daha önce hiç yapmadık zeytinyağ ile ilgili ptd ..nasıl yapılır ..kaç fazlı yapılır hiç bir bilgim yok ...

bll_2081

CMNet Üyesi
3 fazlı göndereyim 2 fazlı yaptıgımın ced belgesi cıkmadı henuz .3 faz dediğim yağ- prina- karasuyun ayrı ayrı cıktıgı tesis 2 fazlı zeytin yagı ayrı prinaa+karasu cıktıgı tesis. işletme sahibinden ogrenmek gerekir onu