• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Acil! Zeytinyağ PTD

Zeytinyağ üretimi yapan bir işletmeye ptd hazırlamam gerekiyor...daha önce bu konu hakkında ptd hazırlamadım....örnek gönderirseniz sevinirim her iki faz içinde ...

simdi örnek gonderebilmem için firma isimlerini felan silmem gerekecek o cok uzun zaman dilimi ister. anlatım kısımlarında mı nerede sıkıntı varsa onu gönderebilirim

benim yapacağım firma adana da ..firma bilgilerinin benim için pek önemi yok sadece şablon önemli ...yayılmasını istemiyorsan kendi mail adresimi verebilirim ..

3 fazlı göndereyim 2 fazlı yaptıgımın ced belgesi cıkmadı henuz .3 faz dediğim yağ- prina- karasuyun ayrı ayrı cıktıgı tesis 2 fazlı zeytin yagı ayrı prinaa+karasu cıktıgı tesis. işletme sahibinden ogrenmek gerekir onu