Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Acp arıtma tesisi tasarım programı

Konu, 'ARŞİV' kısmında ÖZ_ALTIN tarafından paylaşıldı.

 1. ÖZ_ALTIN

  ÖZ_ALTIN CMNet Üyesi

  Program aktif çamur ve son çökeltim tankı tasarımı yaparken havalandırma havuzu bayutlandırılması, blowerler, difüzörler, geri devir hatı, selektör, ilave alkalinite, son çökeltim tankı tasarımı yapabilmektedir.
  Difüzörlerin şekil üzerinde detaylarını görmek ve tasarımda bir sorun var ise uyarı mesajı ile
  düzeltebilmek mümkün olmaktadır. Program herhangi bir hatalı değer bulduğunda uyarı mesajı vererek kullanıcıyı düzeltmesi gereken parametreye yönlendiriyor.
  Programın tanıtım dosyası ektedir. Arıtma tesisi tasarımı üzerine çalışan çevre mühendisi arkadaşlardan programın kullanılabilirliği ve ticari değeri hahkkında bilgilerini paylaşmalarını rica ediyorum.

  Arıtma tesisi tasarımı konusunda çalışan arkadaşlar tasarım yaparken hesaplamaları hangi programdan paptıklarını paylaşabilirler mi? Ben excel ve delphi kulanıyorum ama bütün proseslerin tasarımını yapabilen bir program olsa çök güzel olurdu
   

  Ekli Dosyalar:

İlginizi Çekebilir

TMGD.JPG
Arkadaşlar kolay gelsin, tehlikeli madde güvenlik danışmanlığı için yönetmelik yürürlüğe girmiş ve arkadaşım bu çıktıyı verdi. Gaziantep'de belgeyi almak isteyenler bana ulaşsın,arkadaşım eğitim...
IMG-20170316-WA0000.jpeg
Arkadaşlar merhaba resimde proses sonucu oluşan atık orneklemeleri bulunmaktadir. Daha detayli bilgi verilecektir.
DSC_0236.JPG
Merhaba Atık kodu hakkında bilgisi olan varmı? atık: araç filmlerinin deforme olmuş olanları