• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Acp arıtma tesisi tasarım programı

ÖZ_ALTIN

Kayıtlı Kullanıcı
Program aktif çamur ve son çökeltim tankı tasarımı yaparken havalandırma havuzu bayutlandırılması, blowerler, difüzörler, geri devir hatı, selektör, ilave alkalinite, son çökeltim tankı tasarımı yapabilmektedir.
Difüzörlerin şekil üzerinde detaylarını görmek ve tasarımda bir sorun var ise uyarı mesajı ile
düzeltebilmek mümkün olmaktadır. Program herhangi bir hatalı değer bulduğunda uyarı mesajı vererek kullanıcıyı düzeltmesi gereken parametreye yönlendiriyor.
Programın tanıtım dosyası ektedir. Arıtma tesisi tasarımı üzerine çalışan çevre mühendisi arkadaşlardan programın kullanılabilirliği ve ticari değeri hahkkında bilgilerini paylaşmalarını rica ediyorum.

Arıtma tesisi tasarımı konusunda çalışan arkadaşlar tasarım yaparken hesaplamaları hangi programdan paptıklarını paylaşabilirler mi? Ben excel ve delphi kulanıyorum ama bütün proseslerin tasarımını yapabilen bir program olsa çök güzel olurdu

Ekli dosyalar

• ACP-TANITIM.pdf
    837 KB · Görüntüleme: 106