• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Adsorpsiyonla Renk Giderimi

Nur Palak

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Fosfor Çevre Danışmanlık ve Arıtma Teknolojileri
Arkadaşlar merhaba.Adsorpsiyonla renk giderimi konusunda bitirme hazırlıyorum,elinde dökümanı olan,üzerinde çalışmış olan,tez hazırlamış olan varsa eğer paylaşarak yardımcı olursanız çok sevinirim. şimdiden teşekkürler.

Merhaba, renk giderimine yönelik örnek birkaç makale gönderiyorum. Takıldığınız, sormak istediğiniz bir konu olursa yardımcı olmaya çalışırım. Konu ile ilgili İngilizce daha çok kaynak mevcut, incelemek isterseniz o makaleleri de eklerim.
İyi çalışmalar.

Ekli dosyalar

• Aspergillus oryzae ĐLE PROCĐON BLAU BOYAR MADDESĐNĐN RENK.pdf
    580.3 KB · Görüntüleme: 167
  • TRAMETES VERSİCOLOR’IN TEKSTİL BOYALARININ.pdf
    601.2 KB · Görüntüleme: 73
  • uvt_46562.pdf
    11.3 MB · Görüntüleme: 69
Yardımınız için sağolun.. bunlardan yardım aldıkdan sonra yetersiz kalması durumunda sizden ingilizce kaynaklarıda talep edebilirim.. şimdiden teşekkür ederim.