Ahşap palet geri dönüşüm tesisi arıyorum.

merhabalar,
ahşap palet geri kazanımı yapan tesis arıyorum acil bilgi verirseniz sevinirim.

arkadaşlar konuyla ilgili dönüş bekliyorum nerden bulabilirim ahşap ambalaj geri dönüşümü yapan firmaları...

Benim danışmanlığını yapmış olduğum bir firma ahşap palet geridönüşüm üzerine GFB'si mevcut Lisans başvurusunuda yaptım. Bana özelden ulaşırsanız görüşmenizi sağlayabilirim Nermin Hanım...

Benim danışmanlığını yapmış olduğum bir firma ahşap palet geridönüşüm üzerine GFB'si mevcut Lisans başvurusunuda yaptım. Bana özelden ulaşırsanız görüşmenizi sağlayabilirim Nermin Hanım...
palet olarak değil de tahta atık olarak alıyorlar mı? hangi firmayla konuştuysam biz sadece tahta palet alıyoruz, palet halinde değilse alamayız dedi de.

palet olarak değil de tahta atık olarak alıyorlar mı? hangi firmayla konuştuysam biz sadece tahta palet alıyoruz, palet halinde değilse alamayız dedi de.
Tahta derken tahtanın tanımını yapmamız lazım. Ne amaçla kullanılan tahta? Ambalaj vasfında kullanılan tahta ise alınabilir ancak tehlikesiz atık ( masa , sandalye v.s.) ise alamaz. Tabi birde bu geri dönüşüme sokulunca ürün olarak getirisi olması lazım. Firma yetkilisi belki ürünü kabul etmeyebilir. Yani ahşabın ambalaj dışında geri dönüşüm lisansı var mı onu bilmiyorum.

Suat Çetin

CMNet Üyesi
Merhaba,

Şu an çok yüksek adetlerde parçalanmış hurda tahta paletlerimiz bulunmaktadır. Bunları değerlendirebileceğimiz firmaların iletişim bilgilerine ihtiyacım vardır. Konuyla ilgilenen arkadaşlardan acil yardımlarını talep ediyorum.

Saygılarımla...

yarabandı

CMNet Üyesi
arkadaşlar parçalanmış hurda palet geri dönüşüm yapan firma bulamadığınız zaman paletleri ya geri dönüşüm lisansı almış olan parke-sunta fabrikasına ya da çimento fabrikasına gönderebilirsiniz.

Pakdem palet sanayi olarak her türlü tamir edilebir veya edilemeyen palet atıklarınız konya ve kayseri bölgeleri için değerlendirilir. iletişim için 0532 658 07 78 - Kadir DURMUŞ

Emre Ergun

CMNet Üyesi
Arkadaşlar, biz tesisimizde tahta atıkları işleyebilmekteyiz ve parçalanmış palet ve benzeri tahta atıkları elinizde varsa ve İzmir Bölgesindeyseniz bize ulaşabilirsiniz.

Merhaba arkadaşlar Marmara bölgesinden hurda paletlerinizi alabiliriz, firmamız Sakaryadadır. Hurda ahşap palet konusunda lisansımız mevcuttur.
TEL:0264 319 28 11

tuba-ak

CMNet Üyesi
Akdeniz Bölgesinde özellikle Antalya yakınlarında atık palet geri dönüşümü hizmeti veren bir yer biliyor musunuz?

Şu anda bu içeriği okuyanlar (Üye: 1, Misafir: 0)