• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Akkuş çevre mahkeme ilanı

Funda İmrek Saltık

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Başkentgaz
Konunun açılabileceği en uygun yer düşündüm. Mesleki deneyimler. Yeni mezunlara iyi okusun. Biraz hukukta okuyun. Tuğba KANAT arkadaşımız mahkemeye verilecektir.

hayır firmada Orhan Bey dışında kimse yoktu. Ama ben kuzenimle gitmiştim. Bu konu madem yargıya gidecek ben daha fazla birşey yazmak istemiyorum.

naptınız arkadaşlar ya..olay nereye geldi.başbakana selma gönderin yine ifadeye çağrılırsınız.kim iş görüşmesine giderken yanında ses kaydı götürür şayet yanında da olsa kim açıp baakalım işveren ne diyecek diye kayıt yapar.olağan bir iş görüşmesi.belli ki arkadaşa hoşlanmadığı bir konuda yorum yapılmış.(bazı arkadaşlar da hemen yaftalamış kafatasçı)önceki konunun detaylarını okursanız direk söylenmemiş yorumlar sonucu artık olayın nasıl geçtiğini anlatma zorunluluğu hissetmiş(doğrudur yanlıştır biz bilemeyiz).firma da aksini demek yerine öncelikle tehditvari mahkeme açarım yeni mezunlara akıllı olun diyor.hoş şeyler değil..

Uyanmakla bir ilgisi yok git işine diyeceklerini sanmıyorum sonucunda ispat edilemediğinden bir şey olmayabilir o ayrı. Neyse hukukçulardan görüş alınmalı. Ya da o arkadaşın tavsiyesine uyup hukuk okuyacaz biraz:) ifşa edelim dediğiniz şeyleri de ayırt etmek gerektiğini düşünüyorum hala. Arkadaşlarımız dediniz ama 6000 tane Çevre mühendisi var burda Tuğba Hanım için konuşmuyorum genel söylüyorum çamur at izi kalsın olursa nolacak.

İyi akşamlar..

Funda Hanım (fimrek) o an o ortamda yok ise neden patronunun öyle bişey söylemediğini söylüyor. Belkide söyledi. Bu tartışmadan önceki başka tartışmada da aynı şekilde agresif bir şekilde patronunu korumaya çalışmıştı. Bu olayda arada geçen konuşmaları dahi bilmiyorken neden bu kraldan çok kralcılık. Bıraksın Orhan Bey kendisini yada firmasını savunsun .

Değerli meslektaşlarım. Ben bir önceki konuda yaptığım konuşmalara binaen. tartışmanın dozunu biraz kaçırıdığım için Funda Hanıma Özel mesaj yazarak özürlerimi ilettim. Tuğba Hanıma da özel mesaj yazarak. Eğer gerçekten öyle bir konu varsa her zaman yanında olduğumu bu konuda kendisini desteklediğimi söyledim.

Bu konudan Funda Hanımı ayrı tutmak gerekir. Çünkü böyle bir görüşmede böyle bir konuşmanın geçtiğini bilmiyor kanaatindeyim.Çünkü bir önceki konuda bu olaya çok şaşırdığını iletmişti bizlere. Biliyor ve hala patronunu koruyorsa kendi ayıbıdır. Ama bilmiyorsada yargısız infaz yapmamak gerekir. Amaaaa Bu konuyu açarak tehditvari bir şekilde yeni mezunlara ve Tuğba Hanıma yaptığı olayı hiç doğru bulmuyor ve kendisini kınıyorum.

Bu olay Karşısında tamamen Tuğba Hanım'ı destekliyor ve yanında olduğumu bilmesini istiyorum..

SAYGILARIMLA...

Öncelikle söylenmiştir söylenmemiştir bu konuda yorum yapmayacağım. Fakat uyarı maksadında atılan mesajların buralara gelmesi gerçekten üzdü beni. Konunun gidişatına bakarsanız basit bir uyarı buralara gelmiştir. Tuğba hanımın yaptığı iş görüşmesinde konuşulanları aktarmasıyla da alevlenmiştir. Kimse yeni mezunları tehdit edemez isteyen açar mahkemesini suçluda suçsuzda orada çıkar zaten.

Firmaya yönelik eleştiri yapılmasından ziyade bekleyelim ve davanın seyrini izleyelim diyorum. Böyle bir konu gerçekten var ise Tuğba hanıma destekçiler çıkacaktır. Çıkarsada firma düşünsün sonunu.

Selamlar herkese..

şimdi konunun ilk başladığı yeri yani ilan mesajlarını okudum. absurt buldum. iki taraf da haksız olup haklı görünmeye çalıştığından olsa gerek seni mahkemelerde süründürürüm seviyesine inmiş tartışma. süründürün tabii. siz de sürünün. avukatlar kazansın. başka işiniz mi yok allah aşkına?