• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Aktif çevre mühendisleri

muratcglyn

Kayıtlı Kullanıcı
TMMOB ÇEVRE MÜHENDİSLERİ ODASI ANKARA ŞUBESİ
7. ÇALIŞMA DÖNEMİ (2012-2014)
AKTİF ÇEVRE MÜHENDİSLERİ
YÖNETİM KURULU ADAYLARI

Özlenen bir ÇMO için Aktif Çevre Mühendisleri olarak harekete geçtik.

Doğru işlerin her zaman yanında olan,
yanlış işlerin ise, üreteceği çözümler ile karşısında olan
bir anlayışa sahip olan “Aktif Çevre Mühendisleri”
insanları ayrıştırmayan, güzel işler için çalışan mühendislerin birlikteliğidir.

Hizmette yarışan, herkesin görüşüne saygı duyan, dinleyen ve
dinlediklerinde çözüm üretmeyi amaç edinmiş mühendisler topluluğudur.

Bugüne kadar her birimiz yaşadığımız kentin ve ülkemizin sorunlarında
duyarlı bir anlayış ile çalıştık. Yine aynı anlayış ile hareket etmekteyiz.

Bilgiyi ön planda tutup toplumun ve
yönetim kademelerinin tamamı ile iyi iletişim içinde olmayı hedefliyoruz.

DÜNYA DEĞİŞİYOR, TÜRKİYE DEĞİŞİYOR, ODAMIZ DEĞİŞİYOR…

AKTİF ÇEVRE MÜHENDİSLERİ
TMOBB Çevre Mühendisleri Odası Ankara Şubesi Asil Yönetim Kurulu Adaylarımız
AKTİF ÇEVRE MÜHENDİSLERİ
TMOBB Çevre Mühendisleri Odası Ankara Şubesi Asil Yönetim Kurulu Adaylarımız
Sıra No ADI SOYADI SİCİLNO
1 MÜCTEBA GÖKŞEN 2402
2 BAHADIR BAYRAKÇI 5139
3 İBRAHİM TEKİN 5040
4 Muhittin KORMAZ 7826
5 İHSAN YILMAZ 6890
6 Mehmet Güçlü KALIN 2530
7 Yusuf BRAVO 2564

TMOBB Çevre Mühendisleri Odası Ankara Şubesi Yedek Yönetim Kurulu Adaylarımız
Sıra No ADI SOYADI SİCİLNO
1 CELALETTİN ÖZDEMİR 2787
2 İLKER İRİOĞLU 1601
3 AHMET İLÇELİ 3009
4 Mehmet Samed DOSTER 8612
5 MUHAMMED KAMİL ÖDEN 6318
6 ALİ BOZDEMİR 5769
7 EMRE KONAKÇI 5367

DÜNYA DEĞİŞİYOR, TÜRKİYE DEĞİŞİYOR, ODAMIZ DEĞİŞİYOR…

aktif - genç - toplumcu çevre mühendisleri

Bu gruplardan hangisi siyasete hiç bulaşmayacak? Siyaseti bırakıp meslektaşları için birşeyler yapacak? Herşeye karşı olmaya bırakıp meslektaşları adına pozitif somut işler yapacak? Hangisi yeni mezun çevre mühendislerinin çok düşük maaşlarla çalışmaya başlamalarının önüne geçebilecek. Mühendise yakışır bir başlangıç yapmalarını sağlatacak?

Üç grubu da tanımıyorum. Lütfen üstte söylediğim şeyleri yapabilecek grubu bana söyleyin. Ben, şimdiki şirketim ve eski şirketimden çevre mühendisi en az beş arkadaşımı oy için yanımda getireceğim.

Şimdiki odanın da hangisi olduğunı bana lütfen söyleyin. Onlara da benden ve benim gibi düşünenlerden oy yok!

Bu yeniliğe ben sonuna kadar destek verecem. Oda şimdiye kadar kendi içinde döndü durdu, hep siyaset hep siyaset, meslek adına meslektaşları adına yok yaptığı birşey. Yarın gidip oy kullanacam, sırf şu anki yönetime tepki olsun diye. Aktif çevre mühendislerini tanımıyorum ama diğer iki aday gurubu tanıyorum. Diğerlerini tanıdığım için gidip oy verecem bu yeni oluşuma. Putperest kardeş söylediklerini hangisi yapar bilmiyorum ama bildiğim kesin birşey diğer ikisinin asla asla yapamayacağı, yapabilseler böyle mi olurdu, bende senin gibi düşünüyorum