• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

ambalaj atıgı geri dönüsüm bi yardım

M.m.yalçın

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Yüzbaşıogulları
ambalaj atığı tat olarak bir tesiste işe başladım bu tesisin bir belediyeyle sözleşmesi mevcut fakat belediye sınırları içerisinde bazı büyük marketler lisanslı tat olmamıza rağmen vermiyorlarmış bunun için ne yapabilirim yada bir resmi yazı yazılacaksa bu nasıl olacak bana bir yardımcı olur musunuz

tesekkür ederim uyarın icin hata veriyordu yüklemede oyüzden ard arda yükleme yapılmış olabilir . bunla ilgili formda var demişsin ben bulamadımda bi yardımcı olabilirmisin

serkan çiçekay belediye bunda ek olarak bi yaptırım uygulayabiliyormu yoksa kabahatler kanununa göremi müdehale ediyor

Merhabalar
Geri dönüşüm plâstik atıklardan kırma yada granül işini yapmak istiyorum bu konuda tecrübeli meslektaş arkadaşlarımın bilgisine ihtiyacım vardır bu işi yapan arkadaşlar varsa iletişime geçmek istiyorum sormak istediğim bazı sorularım olacak tibbi atıklar konusunda tecrübem olup bu konuyla alakalı sorusu olan varsa sorabilir iyi akşamlar.

zabıtayla gidip gözdağı vermesi yeterli olur muhtemelen ama yapmıyorlar genelde. bence bedelsiz almakta direnmeyin tonajı yüksek marketleri cüzi bir ücret teklif edin. zaten karton fiyatları çok düştü şuan pahalıya satamazlar, en azından belediyenin firmasına vereyim de kafam ağrımasın diye düşünebilirler.

Merhabalar
Geri dönüşüm plâstik atıklardan kırma yada granül işini yapmak istiyorum bu konuda tecrübeli meslektaş arkadaşlarımın bilgisine ihtiyacım vardır bu işi yapan arkadaşlar varsa iletişime geçmek istiyorum sormak istediğim bazı sorularım olacak tibbi atıklar konusunda tecrübem olup bu konuyla alakalı sorusu olan varsa sorabilir iyi günler