• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Ambalaj atığı veri giriş sistemi il müdürlüğü onay yazısı

Mustafa Şen

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Ergene Çevre Danışmanlık
Merhaba Arkadaşlar. Danışmanı olduğum bir toplama ayırma ve geri kazanım tesisi için lisans başvurusunda kullanılmak üzere "ambalaj atığı veri giriş sistemi İl Müdürlüğü Onay Yazısı" talep ediliyor. Atık ambalaj sistemi şifresinin verildiği yazı var elimizde. Aynı geçerlilikte midir? yoksa talep edilen farklı birşey mi? Bilgisi olan yardımcı olabilir mi?

Ambalaj atığı veri giriş sistemi İl Müdürlüğü Onay Yazısı GFB aldıktan sonra 6 ay boyunca veri girişlerini doğru ve yönetmeliğe uygun olarak yaptığınıza dair verilen bir yazıdır. Şifre yazısı ise sizin sistemi kullanmak için tesisiniz adına açtırdığınız giriş portalıdır. İkisi farklı şeyler...

@Mustafa Şen
Kolay gelsin Mustafa bey. Ambalaj atığı veri giriş sistemi il müdürlüğü uygunluk yazısı; siz atık ambalaj sistemine beyanlarınızı girdikten sonra hepsinden birer çıktı alarak bir dilekçe ile il çevre müdürlüğüne götüreceksiniz. Sonra buna istinaden bir dilekçe daha yazacaksınız ve tarafınıza bu yazıyı istediğinizi söyleyeceksiniz. İl Çevre ve Şehircilik Müdürlüğündeki memur arkadaşlar beyanlarınızı ve tarafınıza istenilen dilekçeyi inceledikten sonra size bu yazıyı veriyor. Ben de örnek dilekçe var size gönderebilirim isterseniz?

Amabalaj atığı veri giriş sistemi il müdürlüğü onay yazısı dilekçesi.

Ekli dosyalar

• il müdürlüğü onay yazısı.doc
    21 KB · Görüntüleme: 394
@Olgaç Sürmelihindi
Çok memnun olurum dilekçeyi gönderirseniz. Ayrıca bir sorum daha olacak. Atık ambalaj sisteminde bu beyanı yapabileceğimiz ek 7 ve ek 8 bölümlerini açtırmak için ayrıca bir dilekçe mi vereceğiz? Firmanın sisteminde bu ek kısımları yer almıyor.

@Mustafa Şen
Atık ambalaj sisteminde beyanları yapabilmek için kullanıcı kodu ve şifre talep edeceksiniz ve onun için ayrı dilekçe vereceksiniz.

@Olgaç Sürmelihindi

Ekli dosyalar

• Kullanıcı kodu ve şifre talebi..doc
    21.5 KB · Görüntüleme: 103
  • il müdürlüğü onay yazısı.doc
    21 KB · Görüntüleme: 138
@Olgaç Sürmelihindi
Atık ambalaj sistemi şifre ve kullanıcı adımız zaten var sadece ek 7 ve ek 8 kısımları mevcut değil.

@Mustafa Şen
siz bu şifreyi ne zaman aldınız? sonuçta ambalaj atığı toplama ayırma ve geri kazanım lisansına başvuru yapcaksınız.

@Olgaç Sürmelihindi
şifre daha önceden başka bir firmanın danışmanlığında alınmış fakat sadece ek 4 ve ek 5 beyanları yapılabiliyo. Sadece o kısımlar açık. ek 7 ve 8 yok.

@Olgaç Sürmelihindi
Bende bir Soru sormak istiyorum.
Kullanıcı adı Şifresini yeni aldım. Beyanları yapacağım. Ek 7 B yi excel olarak yüklemek istiyorum. Fakat formatı indiremiyorum. Ek 7B nin format linki hata veriyor. Sizde formatı varsa gönderirseniz çok memnun olurum.

İyi günler arkadaşlar; Bende ambalaj atıklarına ilişkin aylık verilerin programa girildiğine dair il müdürlüğü onay yazısı almak için sisteme verilerimi girdim. Fakat Ek 7-B deki excel formatını indiremiyorum dosya bulunamadı gibi bir hata çıkıyor. Formatı ben yönetmeliğe göre bir excel dosyası hazırladım o da yüklenemiyor ne yazık ki Sizde formatı varsa gönderirseniz çok memnun olurum. Şimdiden ilginiz için teşekkür ederim.

@ayseulger Ya ben bildirimleri excele yazıpta sisteme yüklemek yerine direkt olarak sisteme giriyorum bilgileri zaten her halukarda aynı bilgiler yazılıyor onun için hiç denemedim excel fotmatında yüklemeyi

Ben de verilerimi sisteme gidim fakat bir de Ek 7- B excel yükle gibi bir sekme var oraya tıkladığımda excel formayı indirin diyor fakat dosya bulunamıyor gibi bir hata bildirisi çıkıyor. İl müdürlüğü onay yazısı almam gerekiyor ve bi sorun olur mu bilmiyorum açıkçası o yüzden bildirilerimi gönder butonuna basmadım sadece kaydettim.

Tam olarak demeye çalıştığım şey bu aslında @Serhat Mehmet Kar

Ekli dosyalar

• AAS.png
    AAS.png
    42.3 KB · Görüntüleme: 76
@ayseulger sistemden kaynaklı bir şey değil. orda excel de seçtikten sonra faklı kaydet diyin. masa üstü indir kısmını işaretleyin ardından dosya tür nü bilgisayarınıza uygun program varsa ona göre seçin açılır masa üstüne hemen iner sıkıntı olmaz.