Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Ambalaj atık sistemi

Konu, 'ARŞİV' kısmında h.meralcicek tarafından paylaşıldı.

1. h.meralcicek

h.meralcicek CMNet Üyesi

Arkadaşlar merhaba;deneyimli meslektaşlarıma birşey danışmak istiyorum.Atık ambalaj sisteminde Ek7-C bildirimini yaptım fakat onaylanması için firmayı aradım ama gözükmüyor dediler.acaba nerde hata yapmış olabilirim.bu arada ilk kez bildirim yapıyorum

2. firma ambalaj atık sisteminde kayıtlımı eğer kayıtlı değilse onaylayamaz. Ya da siz onlarda kayıtlı gözükmüyorsonuzdur.

3. lisanslı firmamı beyan yaptıgınız firma?

4. h.meralcicek

h.meralcicek CMNet Üyesi

evet ambalaj atık sisteminde kayıtlı.ama gözükmüyor diyorlar anlamadım.onaylandığında onaylandı diye mi yazar yoksa hiç bir şey yazmaması onaylandı anlamınamı gelir :)

tabi ki lisanslı firma.ben giriş yaptım ama onlar göremiyoruz diyorlar

5. siz beyan yaptıktan sonra onayla kısmı cıkar ve karsı firma onayladıysa hiçbirsey yazmaz yani onaylandı demektir o birde kayıtlı ise sıkıntı olabılır ara sıra sistemi bir güncelleyin. arada sırada:D görmemeleri imkansız şimdi beyan yaptıgınız sag kösede kutucukta ne yazıyor.

6. h.meralcicek

h.meralcicek CMNet Üyesi

evet ozaman kağıt yolladığımız firma onaylamış çünkü yanında hiç birşey yazmıyor.fakat diğer 2 firmanın yanında onaylanmadı yazıyor ve görmüyoruz diyorlar

7. birsey yazmıyorsa tamam onaylanmıs dıger ıkı fırmaya gelınce sistemı bır güncellesinler firma güncelle kısmı var onu yaptıktan sonra sistemı kapatıp tekrar acsınlar

8. h.meralcicek

h.meralcicek CMNet Üyesi

bizde bir sorun yoktur yani. tamam teşekkürler çok :)

birde küçücük bir soru daha soracağım.onaylandıktan sonra bildirimleri göndermeliyim değilmi ?

9. sorun yoksa tamamdır ozaman bırde butun hepsı yapıldıktan sonra bır kez daha kontrol et fire stok mıktarlarını hesapla alıs satıslarını kontrol et sıkıntı yoksa beyanlarını gönderebılırsın:D acele etme göndermede

10. h.meralcicek

h.meralcicek CMNet Üyesi

2013 için en son ne zamana kadar bildirim yapabilirim peki :)

11. şubat ayının sonuna kadar zaman var ve sistem yenılenme aşamasında bende bekletıyorum beyanlarımı o yuzden:d yine yardımcı olabılecegım bırsey varsa yardım ederımD:

12. h.meralcicek

h.meralcicek CMNet Üyesi

tamam benim aklımda zaten çok soru işaretleri var.ben tekrar sorarım mutlaka :)teşekkür ederim :)

13. tamam ne zaman istersen sor :D bısey değil kolay gelsinD:

14. Abdulkerim Doğam

Abdulkerim Doğam CMNet Üyesi

şubat sonuna kadar mı yoksa şubata kadar mı üstadım ? :)

15. üstadım subat sonuna kadar daha var:D birde simdi bı arkadasımla görustum bu lisans basvurularını e ımzayı durdurmuslar en son olaylardan dolayı

16. Abdulkerim Doğam

evet ben bakanlıkla görüştüm bugün müdürlerin imza yetkisini durdurmuşlar 2. emre kadar bize hiçbirşey yok :D

17. Gülin Ç.

Gülin Ç. CMNet Üyesi

ben onaylanmasını beklemiyorum , çünkü herkes bildirimleri farklı zamanlarda giriyor ,, ama benm bildirimler onaylanıyor demkki ilgisi yok karşı firmanın onayıyla .

18. bu nasıl bır ıs anladım kabak yıne bızlerın basına patladı :D bizlerin sucu ne yıne beklıcez nezzmana kadarsa

19. Abdulkerim Doğam

evet bu konuda haklısnız karşı tarafın onaylamasını beklemenize gerek yok her koyun kendi bacağından asılıyor

Gülin Ç. bunu beğendi.
  20. Gülin Ç.

Gülin Ç. CMNet Üyesi

sonuçta o firmayı beklerken siz geç girmiş olursunuz riske atmayın derim ben.

İlginizi Çekebilir

SAM_0490.JPG
Merhaba, Çalıştığım yerde zımpara işinde kullandığımız flap disklerin atık kodları ve bertaraf/geri dönüşümü ile ilgili yardımcı olabilecek biri varsa çok sevinirim. [ATTACH][ATTACH] Ayrıca...
DSC_0236.JPG
Merhaba Atık kodu hakkında bilgisi olan varmı? atık: araç filmlerinin deforme olmuş olanları
pvc_yer_dosemesi_bordo.jpg
Arkadaşlar bir firmamızda bu atıktan var? Geri kazanımını yapan firma var mı?