• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Ambalaj atık sistemi

h.meralcicek

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
belediye
Arkadaşlar merhaba;deneyimli meslektaşlarıma birşey danışmak istiyorum.Atık ambalaj sisteminde Ek7-C bildirimini yaptım fakat onaylanması için firmayı aradım ama gözükmüyor dediler.acaba nerde hata yapmış olabilirim.bu arada ilk kez bildirim yapıyorum

@h.meralcicek
firma ambalaj atık sisteminde kayıtlımı eğer kayıtlı değilse onaylayamaz. Ya da siz onlarda kayıtlı gözükmüyorsonuzdur.

evet ambalaj atık sisteminde kayıtlı.ama gözükmüyor diyorlar anlamadım.onaylandığında onaylandı diye mi yazar yoksa hiç bir şey yazmaması onaylandı anlamınamı gelir :)

tabi ki lisanslı firma.ben giriş yaptım ama onlar göremiyoruz diyorlar

siz beyan yaptıktan sonra onayla kısmı cıkar ve karsı firma onayladıysa hiçbirsey yazmaz yani onaylandı demektir o birde kayıtlı ise sıkıntı olabılır ara sıra sistemi bir güncelleyin. arada sırada:D görmemeleri imkansız şimdi beyan yaptıgınız sag kösede kutucukta ne yazıyor.

evet ozaman kağıt yolladığımız firma onaylamış çünkü yanında hiç birşey yazmıyor.fakat diğer 2 firmanın yanında onaylanmadı yazıyor ve görmüyoruz diyorlar

birsey yazmıyorsa tamam onaylanmıs dıger ıkı fırmaya gelınce sistemı bır güncellesinler firma güncelle kısmı var onu yaptıktan sonra sistemı kapatıp tekrar acsınlar

bizde bir sorun yoktur yani. tamam teşekkürler çok :)

birde küçücük bir soru daha soracağım.onaylandıktan sonra bildirimleri göndermeliyim değilmi ?

@h.meralcicek
sorun yoksa tamamdır ozaman bırde butun hepsı yapıldıktan sonra bır kez daha kontrol et fire stok mıktarlarını hesapla alıs satıslarını kontrol et sıkıntı yoksa beyanlarını gönderebılırsın:D acele etme göndermede

şubat ayının sonuna kadar zaman var ve sistem yenılenme aşamasında bende bekletıyorum beyanlarımı o yuzden:d yine yardımcı olabılecegım bırsey varsa yardım ederımD:

üstadım subat sonuna kadar daha var:D birde simdi bı arkadasımla görustum bu lisans basvurularını e ımzayı durdurmuslar en son olaylardan dolayı

ben onaylanmasını beklemiyorum , çünkü herkes bildirimleri farklı zamanlarda giriyor ,, ama benm bildirimler onaylanıyor demkki ilgisi yok karşı firmanın onayıyla .