• Sitemizde dosya yada bilgi temini amacıyla mail adresi paylaşımı yasaklanmıştır. Unutmayınız ki benzer problemle karşılaşan başka meslektaşlarımızda olabilir, şahsa özel bilgi alınması durumunda da forum amacından uzaklaşarak işlevselliğini yitirebilir. Mail adresi paylaşımı dolayısıyla yaptırıma uğrayabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

ambalaj atıkları toplama ayırma tesisi

Kayıt
16 Haziran 2011
Mesajlar
449
Beğeniler
105
#1
merhaba arkadaşlar;
ben amabalaj atıkları toplama ayırma tesisinde çalışıyorum. oraya yani bir şeyler katmak istiyorum. bu konuda yardımcı olur musunuz?neler yapabliirim.reklamdan tutunda aklınıza ne gelıyorsa paylaşabilirsiniz. çoğu siteden arkadaşım anladığım kadarıyla böyle tesislerde çalışıyor ve bana yardımcı olacağını düşünüyorum. iyi çalışmar:)
 
Kayıt
25 Mart 2009
Mesajlar
83
Beğeniler
17
#2
Cevap: ambalaj atıkları toplama ayırma tesisi

bu konuda ilerde bende çalışmalar yapmayı düşünüyorum şimdilik bi fikrim olmasa da sayenizde bi düşünce oluşmuş oldu, ve güzel bi fikir bence....projeleri olan arkadaşlardan paylaşımlar bekleriz....konu için teşk
 
Kayıt
25 Kasım 2009
Mesajlar
786
Beğeniler
485
Şehir
İstanbul
#3
Cevap: ambalaj atıkları toplama ayırma tesisi

Firmaya ait bir web sitesi oluşturun ve bu sitenin güncelliğini sağlayın.
Ben de TAT ta çalışmıştım yaptırdığımız web sitesinde çalıştığımız firmalara ait account oluşturuyor ve onlardan aldığımız atık miktarlarını türlerine göre siteye giriyordum, firmalar kullanıcı adı ve şifresi ile giriş yapıp verdikleri atık miktarlarını türlerine ve tarihe göre görebiliyordu. Bunun yanında yönetmelikler, gelişmeler konusunda bilgilendirmeler koyuyordum.
Çalıştığınız firma için profesyonel bir logo hazırlatın, güzel bir slogan bulup taşıma araçlarına bunları yapıştırtın (dikkat çekmek için).
Görüşmeye gittiğiniz tüm fabrikalara (birlikte çalışın veya çalışmayın) özel günlerde mail atın, hatta bazen bilgilendirme mail i atarak farkınızı ortaya koyun. Bir sonraki sözleşme döneminde akılda olursunuz.
Eğitim dokümanlarınızı güncelleyin ve bol bol resim, karikatür, grafik kullanın.
İlk etapta aklıma bunlar geliyor.