• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Ambalaj Atıkları Yönetim Planı

Zeyuboğlu

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
KAstamonu Mahalli İdareler Birliği
Arkadaşlar ben bir birlikte çalışmaktayım. Birlik adına ambalaj atıklarının toplanması ve ayrılması işini bir firma yapmaktadır. İli genelindeki bütün belediyelerde bu birliğe bağlı olduğundan ambalaj atık yönetim planını biz belediyeden mi isteyip hazırlayacağız yoksa bunu firmanın kendisi mi hazırlayacak?
Güncel ambalaj atık yönetim planı formatı olan arkadaş varsa yollayabilir mi?

Onlar hazırladıkları yönetim planlarını kendileri mi siteme girecek ben mi girecem sisteme.

Ambalaj Atıkları Yönetim Planı Usul ve Esaslar Ek-1 de ki Ambalaj Atıkları Yönetim Planı Formatındaki bilgileri Birlik olarak bizimde almamız gerekmiyor mu?