Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Ambalaj atiklari

Konu, 'ARŞİV' kısmında Yasemin Aslantürk Çebi tarafından paylaşıldı.

 1. Amblaj atiklarini beyan sİstemİne yanliŞ gİrİldİ ve Üzerİnden bİr yil geÇtİ ayrica onu takİp eden yildada yİne ayni yanliŞlik yapildi dÜzeltİlme yapilabİlİr mİ? YanliŞlikta kaĞit aĞirlikli kompozİt yerİne plastİk aĞirlikli kompozİt yazildi kodu gİrİldİ...
   
 2. Eda Altınay Tekin

  Eda Altınay Tekin CMNet Üyesi

  Yapılabiir ama uğraşmanız gerekir yazı ile il müdürlüğüne başvuruda bulunmanız gerekmekte.Kolay gelsin
   
 3. BÖyle bİr sorun İle karŞilaŞtinizmi acaba uĞraŞmaniz derken?
   
 4. Göksel Kurtuluş

  Göksel Kurtuluş CMNet Üyesi

  ".......... tarihlerinde hatalı veri girişi yapılmıştır bu hatanın düzeltilmesi için sistemin tarafımızca kullanıma açılmasını arz ederiz" gibi bir dilekçe yazıp il çevre müdürlüğüne gönderin, biraz uzun zaman alsa da onlar sistemi sizin kullanımınıza açar, siz de düzeltme yapabilirsiniz. Ama açılması için biraz sıkıştırmanız gerekebilir :)
   
 5. Tuğba Coşkun

  Tuğba Coşkun CMNet Üyesi

  Beyan zamanında bende sormuştum il çevre ye, yapılabilir açarız değiştirirsiniz denmişti.Ancak onlar farkeder ve siz düzeltmezseniz ceza alabilirmiş firma.Tabi il çevre bu dilekçe vermeden ilgili kişi ye sormanız daha iyi olur.
   
 6. Canan Erkan

  Canan Erkan CMNet Üyesi

  Benim bu yıl yanlış bir giriş olmuştu. İl Çevre Müdürlüğünü arayıp yetkili kişiyle görüştüm. Sistemi tekrar açtılar bir sorun yaşamamıştım. Sende telefonla halledebilirisn belki.
   
 7. Eda Altınay Tekin

  Eda Altınay Tekin CMNet Üyesi

  denilen şekilde yazı yazarsanız düzeltme yapabiliri ama süre olarak bekleme yada il çevre müdürlüklerindeki kişilerle aranızın iyi olma durumuna göre işleyişin hızlı yada yavaş olması gibi sorun yaşabilirisiniz düzeltmezseniz teftiş geçirirseniz cezai işlem devreye girer tespit durumunda