• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Ambalaj atıklarının kont.yönetmeliği

Dilaraa

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
isg
ya arkadaşlar ben bu yönetmeliği bir türlü anlayamıyorum allahaşkına bilen arkadaşlar açıklamasını yapsın
örneğin 5.madde d bendinde satış noktaları bedelsiz şartı aranmaksızın belediyeye veya lisanslı tat tesisine verebilir derken madde13 satış noktalarının yükümlülüklerinde sadece belediyeye diyor.
madde 23 2.fıkrasında belediyenin toplama sistemine bedelsiz vermekle yükümlüdür diyor.
lütfen bilen arkadaşlar net olarak ne anlatmak istediğini açıklayabilirler mi

ben bildiğim kadarıyla anlatmaya çalışayım umarım yanlış bilgilendirmiş olmam. şimdi tat lar belediye sözleşmesi yaptığında belediye sınırlarını başka bir tat firması gelip alamıyor bu alan belediyeye bedelsiz veriyor. fakat bu sınır içinde yer alan osb ve sanayi odasına kayıtı bulunan yerlere başka bir tat firmasıda gelip alabiliyor bu yüzden dolayı bedelsiz şartı aranmamaktadır diyor.