• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Ambalaj beyanı sorunu

R

ritimsiz

Merhaba; dün (29.04.2015) adana bir firmama bakanlıktan habersiz denetim için gelindi. 27.04.2015 tarihinde firmaya ilk kez gitttim ve ambalaj beyanı yapılması gerektiğinin farkına vardık. ama sitem kapalı olduğundan hiç kurcalamayalım dedik. 3 gün sonra denetim tutanağında ambalaj beyanı yapılması gerektiği yönünde bir madde var.
ben beyanı nerden nasıl yapacam ki? :ckskc::ckskc::ckskc:

Atık Ambalaj sistemi açık değil mi? Kullanıcı adı şifresi yok mu? Ayrıca firmanın faaliyet konusu ne? Hangi kapsamda ambalaj beyanı yapacak? Ek5b mi 7bmi 8bmi yani, TAT GDT veya atık üreticisi hangisi firma:)

şimdi firma çimento gibi bir inşaat malzemesi üretiyor ve paketleyip satıyor. o kimyasalın ambalajı var, sonra istifledikten sonra kullanılarn jelatin ambalaj var...

Sanırım sizin firmanız EK5 kapsamında beyanda bulunacak o zaman. Piyasaya süren ile ilgili çok bir bilgim yok ama ilgili arkadaşlar yardımcı olabilirlerse sevinirim :) Ben daha çok Ek7-8 üzerine iş yapıyorum :p

eğer kullanıcı adı ve şifreniz var ise sistemden giriş yapıp beyanı doldurun. Eğer boş olarak beyan yapıldıyusa açılması konusunda il çevreye dilekçe yazabılırsınız. Eğer hiç kullanıcı adı ve şifrenız yoksa il çevreden kullanıcı kodu ve şifresi talep etmelisiniz.