• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Ambalaj bildirimi hakkında

Gökhan Kutlu

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
AGT Atık Geri Toplama San. Tic. Ltd. Şti.
merhaba arkadaşlar geri dönüşüm firmasında çalışıyorum ve atık ambalaj sisteminden bildirim yapıcam fakat ambalaj cinsini girerken ben bu şekilde giriyorum;

Folyo - PP

Naylon - PE

Çuval - PP

Plastik - PE

sizce bu girdiğim kodlar doğru mudur veya alternatifler var mıdır ? şimdiden teşekkür ederim kolay gelsin.

@Gökhan Kutlu
Kardeşim merhaba, naylon, çuval ve folyo doğru. Ama plastik dediğin ne tür plastik detayını açar mısın?

merhabalar,

Çalıştığım yerde atık ambalaj oluyor ve beledeyenin anlaşmalı şirketi topluyor. Çevre il md.lüğünden
denetime geldiler ve kayıt yaptırmamız gerektiğini söylediler. Biz zaten belediyeye veriyoruz yinede
çevre md.lüğüne kayıt olmamız gerekiyor mu? Yardımcı olabilir misiniz?

Yazınızdan anladığım kadarıyla 2 şey söyleyebilirim birincisi atık ambalaj sistemine kayıt olmanız olabilir.
2.si de belediye ile anlaşan şirketle 2li sözleşme yapmak olabilir

ilginiz için çok teşekkür ederim arkadaşlar. Plastik konusuna gelince de sattığımız plastiklere moblen deniyormuş onu da PP olarak giricem sisteme.

ayrıca ekim ayının bildirimlerini yaparken sadece 1 aralık a kadar mı yapabiliyoruz yani önceki ayın bildirimleri 30 gün içinde yapılmalı mı yoksa böyle bir kısıtlama mevcut değil mi ?

@Olgaç Sürmelihindi
Silikon ve kauçuk ithalatı yapıyoruz. Sadece ambalaj atığımız var