• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Ambalaj bilgi sistemi hakkında

MevlideSevinç42

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Mir Holding
Arkadaşlar merhaba,
yeni açılan ambalaj bilgi sistemi hakkında bilgisi olan var mı aranızda? artık online.cevre.gov.tr adresinden girişi yapılacakmış.

mrb arkadaşlar biz bir tat firmasıyız bir belediye ile sözleşmemiz vardı ancak aralık ayında fesh ettik şimdi bu ay sisteme ben nasıl giriş yapıcam yardımcı olabilecek var mı

mrb arkadaşlar biz bir tat firmasıyız bir belediye ile sözleşmemiz vardı ancak aralık ayında fesh ettik şimdi bu ay sisteme ben nasıl giriş yapıcam yardımcı olabilecek var mı

@cilgincevreci yetkilendirilmis bir kurulusla bizde imza atmak istiyoruz .nelere dikkat etmek gerekir teklif talep kisminda ? .fiyati falan biz mi soyluyoruz neler yapiliyor bu konida yardimci olursaniz cok sevinirim

Arkadaşlar son 3 ayın bildirimlerini il müdürlüğüne gönderemiyorum maalesef. 7C bildirimlerini GDT'ler onaylamadan bildirim gönderemezsiniz. hatası alıyorum. Firmalarla da görüştüm bildirimin kendi sistemlerinde görünmediğini söylediler. Benzer sorun yaşayanlar var mı aramızda ?

@Serhat Mehmet Kar
aynen GDT ler onaylamadan gönderim yapamıyoruz artık doğru , ben de GDT leri arayıp onaylatıyorum ;)

@Gülin Ç. GDT'lerle görüştüm bildirimimi göremediklerini söylediler dolayısıyla onaylayamıyoruz diyorlar Bakanlıkla görüştüm sistem güncellemesi var dediler önce sonra uzun bir süre ulaşamadım mail attım ona da dönüş alamadım öylece bekliyor bildirimler.

Şimdi merak ettiğim şu eğer ambalaj atığı diye tabir ediyorsan atıkların piyasaya sürme gibi bi durumu ben anlayamadım.
Ürününüzden mi bahseyiyorsunuz yok atıklardan mı ?