• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Ambalaj bilgi sistemi

AbdulLAH.

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
kamu
Arkadaşlar merhaba bisey sormak istiyorum.belediye olarak ecbs uzerinden islemlerimizi yapip ambalaj bilgi sistemini kullanmak uzere uygulamayi ekledik.uygulamayi kullanacagimiz zaman ambalaj bilgi sistemine yonlendirilip ayrica kullanici adi ve sifre istiyor ecbs ye girdigimiz tc no ve sifre ile girdigimizde kabul etmiyor daha once bu ambalaj bilgi sistemini de hic kullanmadik nasil giris yapacaz yardimci olurmusunuz

Merhabalar benim bi sorum olacaktı; firmamız polietilen torba ve poşet üretimi yapıyor bu poşetlerin çıkış faturalarını ambalaj bilgi sistemine yüklüyoruz ama motata girmem gerektiğide söylendi bunun sebebi nedir

Merhabalar,
atikambalaj.csb.gov.tr de firmamın adresini değiştirmem gerekiyor bu yüzden il müdürlüğüne dilekçe mi vermem gerekiyor?

Kübra hanım biz de bu şekilde problem hala yaşıyoruz İl çevreye dilekçe yazdık değişmedi. Ambalaj sisteminden sorun bildir den yazı yazdık değişmedi cevap bile atmadılar. Ankara bakanlığa yazı yazdık gene değişmedi. Daha yazacak yer kalmadı. Olur da çözüm bulursak muhakkak burada sizin ile paylaşırız. Allah hepimize kolaylık versin.

Amin inşallah. Aynı şekilde çözüm bulursam buradan paylaşırım. Peki siz o zaman değişiklik yapmadan beyanı yapmış olacaksınız.(mecburiyetten)

Merhaba, aşağıdaki dilekçe ile geçen sene 3 firmada değişiklik yaptık. İl Müdürlüğüne sunmanız yeterlidir.

Ekli dosyalar

• Atık Ambalaj Bilgi Sistemi - Adres Düzeltme Dilekçesi.docx
    13.7 KB · Görüntüleme: 60
@kubraeren bende adresi değiştirecek bir alan ve yetkili bulamadım ve bazı firmalarımı eski adresleriyle göndermek durumunda kaldım. sıkıntı olursa revize isterler zaten?