• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Ambalaj Bilgi Sisteminde 2020 yılı açılmadı

inşallah son dakika sistemi açıpta insaların iki ayaklarını bir papuca sokmazlar ?

Sizin işinizde sıkıntıymış ama halledilir illaki, yeterki elinizde yeterki veri, bilgi vs. olsun. En fazla bakanlığa gitmeniz gerekir. :)

@Oğuzhan Keskin Aslında benim dahiyane fikrimi uygulasaydık bu kadar uzamayacaktı ama illa usulüne uyduracağız dediler bekliyoruz. İşin kolayı dururken zoruna koşuyoruz bakalım gerekirse bakanlığa da gideriz ne olacak:)

@H. Pınar Çulha Merhabalar Ambalaj Geri Kazanım izni bulunan firmanın aralık 2019 tarihindeki beyanı yapmaması bu sistemin açılmamasından kaynaklanabilir mi? Firma yeni atandığı için konu hakkımda pek fikrim yok:agla: Bir de bana anlatılana göre faturalar takip eden ayın başlarında geldiği için beyanı ayın bitiminden sonra yapıyorlar bu işlem doğru mudur? Yoksa bu şekilde olmaması mı gerekir? Uğur Bey ile konuştuğumda firmanın kendini sisteme uydurması gerektiğini söyledi

Ambalaj Bilgi Sistemine girmeye çalıştıüğınızda 2020 mi açılmıyor yoksa siteden şifre hatası mı veriyor.
Şuan benim şifremi kabul etmiyor

ECBS üzerinden şifresiz girmeyi denediğinizde yine açılmıyorsa pasife düşmüşsünüzdür. İl müdürlüğünü arayıp sorgulatın sizi aktifleştirirler.

Ben şu an 2019 beyanlarımı yapabiliyorum. İl müdürlüğüne onaya gönderildi ise beyan yapamaması normal. Keşke firma bilgilerini gizleyip ekran görüntüsü atabilseniz durumu anlayıp yardımcı olabiliriz belki. Beyanlar bir sonraki ay yapılıyor genelde zaten faturalar ancak bir sonraki ay toparlanabiliyor.