• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Ambalaj sistemi stok miktarlari

• Konuyu başlatan Silinen üye 22292
  • Başlangıç tarihi
S

Silinen üye 22292

Merhaba , ambalaj aylık bildirimlerime stok hatası yaptığım için revize istenildi. Sorum şu ki diyelim ocak ayında 5 ton stok kağıdım var bunu Ocak ayında bildirdim Şubat ayına geçince Şubat ayındaki stok miktarımla Ocak ayı toplanıp tekrar mı stok gösterilecek yoksa sadece Şubat ayını mı baz alacağım yardımcı olursanız sevinirim. İyi günler

Ocakta 5 ton stoğun var Şubat'ta örneğin 5 ton girişin 3 ton çıkışın oldu fire vs yoksa eğer 5+5-3=7 ton Mart'a devir stopun olur . Fire varsa bunu da düşüp işlemine devam edersin

Sımdı ocakta 5 ton stogun var subat ayında gelen 3 ton ve cıkan 2 ton subat ayı stogu hesaplarken 5+3=8 ton olarak hesap yapacaksın vefasız arkadasım

Merhaba Arkadaşlar,
Afyon Çevre Hizmetler Birliği ile çalışıyoruz ambalaj bilgi sistemine 7b leri girip, alındı makbuzlarını yükleyip Çevre Hizmetler Birliğine gönderiyoruz çevre hizmetler birliği alındı makbuzlarını ve 7b girişlerini görüyor fakat hangi firmadan geldiğini göremediği için belgelendirme onayını yapamıyor aynı zamanda firma bilgileri yazan bölümde gönderilmedi yazıyor.Bu konuda bana bilgi verirmisniz sistemsel bi hatamı yoksa yapmam gereken baska işlem basamağımı bulunmakta.