Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Anaerobik arıtma tesisleri

Konu, 'ARŞİV' kısmında tansu arar tarafından paylaşıldı.

 1. tansu arar

  tansu arar CMNet Üyesi

  endüstriyel atıksu arıtımının yapıldığı anaerobik atıksu arıtma tesisleri ve bu tesislerdeki sistemler hakkında bilgi verebilecek olan var mı? (dünyada ya da ülkemizde ki örnekleri)
   
 2. Çiğdem Aksoy

  Çiğdem Aksoy Genel Yönetici

  konuyu biraz daha açarsanız tam olarak neyi öğrenmek istiyorsunuz? anaerobik arıtma tesisleri tasarlayıp işletmeye almıştık çalıştığım firmalarda.yardımcı olmaya çalışırım.
   
 3. tansu arar

  tansu arar CMNet Üyesi

  Atıyorum Bursa da şu endüstri de arıtma sisteminde anaerobik sistem kullanılıyor,kirlilik parametreleri şunlar,kullanılan arıtma üniteleri şunlar,şu kadar verim sağlanıyor gibi şeyler.çalışan bir sistem adı ve sistem hakkında bilgi lazım.

  gerçekten yardımcı olabilirseniz çok sevinirim günlerdir arıyorum bir şey bulabilmiş değilim :(
   
 4. Mehmet Çakmak

  Mehmet Çakmak CMNet Üyesi

  Tanımlamalarınıza istinaden talep ettiğiniz Proses bilgisi çok geniş bir yelpazeye sahip. sipesifik olarak takıldığınız yer neresi , bunu paylaşırsanız tecrübelerimizi aktarabiliriz.
   
 5. Çiğdem Aksoy

  Çiğdem Aksoy Genel Yönetici

  merhabalar;
  ekte bir dosya paylaştım. Sanırım işinizi görür. İstediğiniz bilgileri bulabilirsiniz. Bu arıtma tesisi ege bölgesinde. Süt ve süt ürünleri üreten 7 firmanın atıksularının birleştirilerek tek bir arıtma yapılmasına karar vermişlerdi. Birleşik kapsamlı bir tesistir. Tesis en son gördüğümde çalışır haldeydi. :)
   

  Ekli Dosyalar:

  A_K Özalp bunu beğendi.

İlginizi Çekebilir

SAM_0490.JPG
Merhaba, Çalıştığım yerde zımpara işinde kullandığımız flap disklerin atık kodları ve bertaraf/geri dönüşümü ile ilgili yardımcı olabilecek biri varsa çok sevinirim. [ATTACH][ATTACH] Ayrıca...
broşür 2.jpg
% 100 mısır koçanı granülünden üretim yapıyoruz. İlgilenen olursa 545-9431995 arayabilir. Odun talaşına kıyasla 7 kat daha emici. Kendi ağırlığının 7 katına kadar emme özelliğine sahip. İster...