• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Anaerobik işletme problemleri ve çözüm önerileri

dilara yeşilırmak

Kayıtlı Kullanıcı
Okulda bu konuyla ilgili sunum yapacağım.Bu konuyla ilgili paylaşımlarınız olmuş.Fakat ben eğer bu işletmeyle ilgili çalışan biri varsa daha somut örnek istiyorum.Yani sunumumda işletmenin ismini vererek karşılaşılan problemleri ve sonrasında ne gibi çözümlerde bulunulduğunu öğrenmek istiyorum.Sizde bilirsiniz ki sunumu biraz daha somutlaştırınca daha dikkat çekici oluyor.Bununla ilgili görsel birşeyler varsa sunumuma koymak isterim.Yardımlarınızdan dolayı teşekkür ediyorum.