• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Ankara veya yakın çevresinde ikamet eden cmnet üyeleri buluşuyor.

Başka bir konu açmak istemedim küçük bir ayrıntı için açıkçası. Neden rahatsız etti bu konu buluşma etkinliğini hakkında konuşmanızı engellemez bence. Sonuçta ortak nokta çevre mühendisleri ise bu buluşmada işimizin önemi de vurgulanabilir diye düşünüyorum.

Konunun başlığı yazdığım yazıya gayet uygun. Üyelerin buluşmasıyla ilgili düşüncemi yazdım. Tartışma yaratıyorsunuz bu kadar katı olmayın.
Konu : Ankara veya yakın çevresinde ikamet eden cmnet üyeleri buluşuyor.

Dilan hanım,
Konunun arkadaşımızı rahatsız ettiğini zannetmiyorum. Bahsettiğiniz hususta başka bir konu başlığı altında saatlerce konuşup tartışabiliriz. Diğer illerin ve Ankara'nın buluşmasında kaçınılmaz olarak danışmanlık fiyatları vs. konuşulacaktır. Fakat, geçtiğimiz haftadan beri açık olan konumuzda daha buluşma günü ve yerini tam kararlaştıramamışken, Ankara'da yaşayan CMNet kullanıcılarına tam olarak ulaşamamışken, bir fikir birliği oluşturamamışken gönderdiğiniz mesajla konu dağılmaya başladı. Bu konu başlığı altındaki amacımız; organizyon tarihi, saati ve yeri konusunda üye arkadaşlarımızın fikirlerini alarak bir buluşma organize etmektir.

Bu sebeple bu konuyu başka bir konu başlığı altında tartışmayı öneriyorum.

7 temmuz şu anda mantıklı gibi görünüyor. Cumartesi günü çalışan arkadaşlar olabilir bir sıkıntı olmaması için pazar diyelim şu an :)