• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Ankara'da hangi semtten daire tutmalıyım?

Yasin Sarol

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
çevre bakanlığı
arkadaşlar eşim çevre ve şehircilik bakanlığında işe başladı. ankarada daire tutmak istiyorum sizce hangi semti tercih etmeliyim. ulaşım ve fiyat noktasından tavsiyeleriniz nelerdir?

orman su işleri bakanlığının Ankara'da hemen hemen her yere servisi var diye biliyorum.

ankarada yaşayan arkadaşlar merhaba. aştiden çevre ve şehircilik bakanlığına nasıl gidebilirim? taksi ile çok tutar mı yada kolay olacak toplu taşıma mevcut mudur?

Aşti de Ankaray mevcut Ankaraya binip Kızılaya gidiceksiniz daha sonra Kızılay da metroya aktarma yapıcaksınız Koru metrosuna binip Tarım Bakanlığı Danıştay durağında iniceksiniz az bir yürüme mesafesi var bakanlıkla arasında

Toplu taşımayı kullanmak istiyorsanız Eskişehir yolundan geçen otobüslere binip Tarım Bakanlığı durağında inmeniz gerekiyor. ( Metroyu kullanırsanız da bu durakta inmelisiniz.) Uzaklık olarak da Aşti ve Çevre Bakanlığı arası taksi ile 10-15 dakika sürer diye tahmin ediyorum.