• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

ankarada staj arıyorum

halim alp

Kayıtlı Kullanıcı
merhabalar ben kocaeli üniv de okumaktayım,3.sınıf yaz stajımı ankarada yapmak istiyorum,lütfen yapabileceğim yerler konusunda yardımcı olabilir misiniz ? arıtma ve işletme stajı için...

Arıtma işlerinin tamamı muhtemelen ASKI ye bağlıdır. Bu birimin eğitim ile ilgili kısımları stajları ayarlar. Vakit kaybetmeden gidip başvurunuzu yaparsanız sıkıntı çekmedem bir yerde staja başlayabilirsiniz.

Tabi ki var ama ankarada varmı bilmiyorum. İlaç fabrikaları, coca kola gibi büyük firmalar, otomobil üretimi yapan firmalar. Bunlar arıtma ve çevre konularına önem veren yerlerdir.
Buralarda da yapabilirsin.