• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Anket yapmak

Hazel Candan

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
İDEAL MAKİNA ENDÜSTRİ ÜRÜNLERİ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
anket yazmak istiyorum fakat nasıl yapılıyor bir türlü bulamadım evet hayır şeklinde 2 seçenek sunarak yapmak istiyorum. yardımcı olursanız çok sevinirim.

Hazel konu açarken gelişmiş editörden yaz. ( gelişmiş butonuna tıkla ) alt tarafta anket yazma isteğini soran kutucuğu işaretle ve "Anket kaç seçenekli olsun?" sorusunun yanındaki text kutusuna anket seçenek sayısını gir.. Bu kadar...

Bu söylediklerim yalnız yeni konu açarken geçerli konulara cevap yazarken anket açamazsın..

KOLAY GELSİN...

yardım

gelişmiş editörden yaz. ( gelişmiş butonuna tıkla )demişsiniz ama bulamıyorum bir türlü sanırım kör oldum :) nerde acaba tam tarif edermisiniz:eek: