• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Antalya da lab staj yapabileceğim yer ?

Işıl Ü.

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
..
Arkadaşlar, cevre müh 2.sınıf öğrencisiyim. Bu yaz lab stajım var, sizce özel de mi yapmalıyım yoksa devlet de mi ? Tavsiye edebileceğiniz yerleri bekliyorum, yardımcı olursanız çok sevirinirim.

Antalya Büyükşehir Belediyesi Berna Dedeman laboratuvarında yapabilirsin, Mikrobiyoloji, Atıksu ve Kimya laboratuvarında 10 ar iş günü olarak yapılıyor ve bir şeyler öğrenebileceğin bir yer. Ben de zamanında orada yapmıştım ve son yıl bitirme ödevim için laboratuvarda çalışırken oldukça faydasını gördüm. Onun dışında lara atıksu arıtma tesisinde de staj yapabilirsin.

Öncelikli olarak berna dedemanı veya lara aat zorlamanı tavsiye ederim. hatta fırsatın var ise çok başvuru olmadan gidip şu aralar konuşabilirsin. onun dışın lab. hizmeti veren özel firmalar ile de görüşe bilirsin.