• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Aralık kds ile ilgili

nurullahceran

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
es
aralık ayına atık kabulünü 2015 yılında aldığım hurda atıkların stoklarını ayrı ayrı mı girmem gerekiyor. örneğin benim 2015 yılından 10.000 ton demir stoğum var bunu ben nasıl atık kabulu yapıcam ?

cevap:
Sayın İlgili,
2015 yılından tesisinizde kalan atık varsa, 2015 aralık ayına atık kabulu yapıp, beyanlarınıza 2016 yılından itibaren aylık olarak devam edebilirsiniz.
Sadece 2015 aralık ayı için, toplu giriş yapabilirsiniz, sonraki aylarda ayrı ayrı firma isimleri girmelisiniz.
Aynı firmadan gelen aynı atık kodu için aylık toplam miktar girilebilir.
Atıklarınız tehlikesiz atık ise, atık kabulü gelen tehlikesiz atık kısmında giriş yapılır. Bu kısımda firma bilgisi bulunamıyorsa, açıklama kısmına
firma bilgisi yazılıp, atık kabulü yapılabilir.
Sistemin kullanımı ile ilgili detaylı girişleri, "Yardım Videoları"ndan öğrenebilirsiniz.
İyi çalışmalar.