• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Eğitim Arıtma Tesisi Dizayn-Tasarım Eğitimi

Tüm forum üyelerine merhabalar,

Özel bir firmada Proje Mühendisi olarak işe başladım. Önümüzdeki projelerde Atıksu Arıtma Tesisi dizayn-tasarım işleri de olacak. Bu konuda kendimi daha da geliştirmek istiyorum. Bu sebeple de konu ile ilgili eğitim, kurs vs. arıyorum. Deneyimli kişilerden mümkünse 1'e 1 eğitimde olabilir.

Mevcut veya açılacak bu tarz bir eğitim var mıdır acaba? Konu ile ilgili yardımcı olursanız sevinirim.

Herkese iyi haftasonları dilerim.

ben hiç öyle bir kurs var mı yok mu bilmiyorum ama varsa ve gidersen parana yazık edersin. Proje mühendisi değilim ama yapacağın iş tasarım parametrelerini bilip ona göre boyutlandırmak.
Autocad iyi derecede bilmen gerekiyor ve zaten işi işte öğrenirsin. bir kaç püf nokta var önemli olan onu da zamanla oturtursun bence

Arkadaş haklı atıksu arıtma ile ilgili bir kursta öğrenebileceğin bir şey yok. İş geldiğininde öğrenebilirsin ancak.