Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Arıtma tesisi inşaatı - denizli - staj benzeri çalışma imkanı

Konu, 'ARŞİV' kısmında CMNet Okuru tarafından paylaşıldı.

1. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

Halen Denizli'de bir atıksu arıtma tesisi inşaatında çalışıyorum. Pek adetten değildir ve okul zamanı olduğu için stajdan sayılmayabilir ama bu tür bir işe ilgisi olan ve vakit ayırabilecek arkadaşları haftanın belli günleri şantiyede ağırlayabilirim. Faydası biraz kısıtlı olabilir, yani ileride bu işte çalışma konusunda kararlı iseniz işlerin ilerleyişi ile ilgili temel bir fikir verir, zaten mesuliyet yok sıkılınca bırakırsınız, ben de şantiyede sıkılmamış olurum falan. Mantıksız mı? Mesaj ile ulaşabilirsiniz.

2. Pınar Pelit Demir

Pınar Pelit Demir CMNet Üyesi

Söylemiş olduğunuz konu gercekten ilerde bu sektörde çalışacak arkadaslar için faydalı olacaktır bence ...Çok güzel bir düşünce tebrik ederim sizi:harika:

3. Gökhan Ş.

Gökhan Ş. CMNet Üyesi

merhaba profilinizi görüntüleyemiyorum yada mesaj atamıyorum. Sizinle iletişime geçmemin başka bir yolu var mı?

4. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

"biraz daha göz önünde kalsın, güncellensin konu" amaçlı mesaj.

İlginizi Çekebilir

broşür 2.jpg
% 100 mısır koçanı granülünden üretim yapıyoruz. İlgilenen olursa 545-9431995 arayabilir. Odun talaşına kıyasla 7 kat daha emici. Kendi ağırlığının 7 katına kadar emme özelliğine sahip. İster...
TMGD.JPG
Arkadaşlar kolay gelsin, tehlikeli madde güvenlik danışmanlığı için yönetmelik yürürlüğe girmiş ve arkadaşım bu çıktıyı verdi. Gaziantep'de belgeyi almak isteyenler bana ulaşsın,arkadaşım eğitim...
41.jpg
Merhaba, Çalıştığım yerde zımpara işinde kullandığımız flap disklerin atık kodları ve bertaraf/geri dönüşümü ile ilgili yardımcı olabilecek biri varsa çok sevinirim. [ATTACH][ATTACH] Ayrıca...