• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Firma adresi
YTÜ Teknopark İkitelli Yerleşkesi No:1/2B04 Başakşehir İstanbul
Firma telefonu
02126577777
Mail adresi
info@artemisaritim.com
Web Adresi
http://www.artemisaritim.com
Faaliyet bölgesi
  1. Tüm Türkiye
Faaliyet Alanları
Arıtma Tesisi
Atık Kabul Tesisi
Çevre Yönetimi
Analiz ve Ölçüm
Arıtma Kimyasalları
Servis ve Bakım
Referanslar
Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .
logo2.png

1998 yılından günümüze "geleceğimiz için arıtıyoruz".

1.jpg2.jpg3.jpg
4.jpg5.jpg6.jpg
1998 yılından günümüze arıtma tesisleri, su geri kazanım sistemleri ve birçok çevre teknolojileri konularında projelendirme ve uygulama hizmetleri veren Artemis Arıtım, uluslararası bilgi ve tecrübeye sahip başarılı projelere imza atan mühendisleriyle, güçlü referanslarıyla, YTÜ Teknopark Yerleşkesinde bulunan ofisinde faaliyetlerini tüm hızıyla sürdürmeye devam etmektedir. 6 yıl önce dünya markası olan bir uluslararası kuruluştan sektörün ilk Green Office sertifikasına sahibi olan Artemis Arıtım kendi karbon ayak izini azaltma konusunda disiplinli bir program uygulamaktadır. Aynı zamanda suyun geri kazanımı konusundaki ar-ge çalışmalarında gösterdiği gelişmeler sayesinde National Geographic Türkiye tarafından hazırlanan 25litre belgeselinde yer aldı.

Son düzenleme: