• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Asfalt Plent Tesisi Çed Kapsamındaki Yeri

İsmet Arslan

Kayıtlı Kullanıcı
Asfalt Plent Tesislerinin Çed kapsamındaki yeri nedir? Ek1 ve Ek2 de yerini bulamadım yardımcı olursanız sevinirim

İsmet bey Asfalt Plent Tesisleri ÇED'e tabii değildir.Bu nedenle bu tesise ÇED yapmanıza gerek yok.Ama konkasör varsa ÇED gerekli oluyor.Konkasör tesisleri ve taş ocakları ÇED kapsamındadır.

Evet net bilgi için görüş isteyin ama bizim eski tesisimiz (Konkasör+Hazır Beton), ÇED gerekli değildir çıkmıştı.

Bunun için görüş istemeye gerek diye düşünüyorum, çünkü ben hiçbiri için görüş istemeden direkt kapsam dışı yazımızı aldım..Eğer beton santraliniz kapasitesinden dolayı muaf ise Asfalt plent ile birlikte entegre olarak başvuru yaparsanız daha uygun olur, çünkü her koşulda kapsam dışısınız ve kapsam dışı yazısını alırsınız..