• Sitemizde dosya yada bilgi temini amacıyla mail adresi paylaşımı yasaklanmıştır. Unutmayınız ki benzer problemle karşılaşan başka meslektaşlarımızda olabilir, şahsa özel bilgi alınması durumunda da forum amacından uzaklaşarak işlevselliğini yitirebilir. Mail adresi paylaşımı dolayısıyla yaptırıma uğrayabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

Asfalt Plent Tesisi Çed Kapsamındaki Yeri

Asfalt Plent Tesislerinin Çed kapsamındaki yeri nedir? Ek1 ve Ek2 de yerini bulamadım yardımcı olursanız sevinirim

İsmet bey Asfalt Plent Tesisleri ÇED'e tabii değildir.Bu nedenle bu tesise ÇED yapmanıza gerek yok.Ama konkasör varsa ÇED gerekli oluyor.Konkasör tesisleri ve taş ocakları ÇED kapsamındadır.

Eğer hazır beton santraliyle beraber entegre olarak başvuru yaparsak durum ne olur. beton santrali tek başına kapasiteden dolayı muaf

Özgür Anaç

CMNet Üyesi
Bunun için görüş istemeye gerek diye düşünüyorum, çünkü ben hiçbiri için görüş istemeden direkt kapsam dışı yazımızı aldım..Eğer beton santraliniz kapasitesinden dolayı muaf ise Asfalt plent ile birlikte entegre olarak başvuru yaparsanız daha uygun olur, çünkü her koşulda kapsam dışısınız ve kapsam dışı yazısını alırsınız..