• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Askerlik görevi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Can Avşar

Antalya İl Temsilcisi
Etkinlik Grubu
Firma
ARÜV ÇEVRE MÜH. A.Ş.
Askerlik görevim nedeni ile bir süre kadar sitemizde yer alamıcam.. Özellikle ilk 3 aylık bölümde..benim yetkili olduğum forum içerisinde hertürlü konudaki görüş istek ve düşüncelerinizi diğer yönetici arkadaşlarıma bildiriniz.. size yardımcı olucaklardır..

Özelliklede adaşım; Tarık Can'a yüklenebilirsiniz.. :)

12.12.2009 tarihiyle; DAĞ.KOMD.OKL.VE EĞT.MRK.K.LIĞI EĞİRDİR ISPARTA da vatani görevimi yerine getiricem..

Hepinize iyi günler dilerim..

sağolasın.. ıspartada okuduk bitti dedik ama bitmemiş ısparta maceramız :)

evet astegmen olarak gidiyormuş. ye kürküm ye. niye özellikle bana yükleniyorlar onu anlayamadım adaşşş :confused::D gıcıklığın üstünde he:p

Teşekkür ederim ;) Asteg gidiyorum evet.. iyi mi kötü mü yrn birliğe teslimn olunca görücez :)

@Tarik Can

yüklenecekler tabi.. bi can askere gidiyosa diğer can buraya sahip çıkmalı öyle değilmi? :D

can hayırlı olsun öncelikle.biraz önce foruma bişey yazmıştım fatih askerde diye sana sormuştum ama sen de asker olmuşsun.Hayrılı tezkereler şimdiden..

Yeni adresim, PİYADE OKULU TUZLA/İSTANBUL arkadaşlar.... 26 şubata kadar burdayım artık... Arkadaşlar yaklaşık 1 yıldır askerde olmam sebebiyle gelen msjlara cevap veremedim ve forumdan epey bi uzak kaldım.. ki halen kıbrıs lefkede karakol komutanlıgı yapmaktayım.. muhtemel terhis tarihim 16kasım 2010 tarihinde gözükmekte.. en kısa sürede tekrardan sizlerle olup, paylaşımlarıma devam edeceğim.. bana mesaj gönderen arkadaşlar elimde şuan dökümanlarım olmadıgı için cvp atmıyorum.. terhis tarihimden itibaren gerekli dökümanları size ulaştıracağım ;)

adaş birşey kalmamış ya, hoşgelll :rolleyes: hayırlı teskereler kardeşimm:hasta:

herkese Türkiyeden merhaba :) askerlik görevimi tamamlayıp antalyaya döndüm... forumda yeniden olmak çok güzel.... yeni paylaşımlarla görüşmek üzere.....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...