• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Atık akümülatör verilmesi

Göksel Kurtuluş

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Sağlık Kurumu
Merhaba,

Firmada akümülatörlerin toplu halde değişimi olacak ve atık hale gelen aküleri yeni akileri aldığımız firmaya vereceğiz, bu firma TÜMAKÜDER e üye ve yetkili toplayıcı. Benim sormak istediğim soru ise eski aküleri verirken UATF doldurmamız gerekir mi, gerekmez mi?

Teşekkürler...

Firma olarak ara depolama lisansımız var. Çalıştığımız firmalara bunun bir örneğini gönderiyorum. Ancak bir firma sizin lisansınızı sistemden göremiyorum iptalmi edildi diye sordu bende tereddüte düştüm. böle bir sistem varda ben bilmiyormuyum diye

Ara depolama olarak sistemde yok biliyorum,sanırım sizinle görüşen kişi de göremediği için iptal mi edildi diyor.Şöyleki eğer sizi göremiyorsa diğer firmaları da görememesi gerekir. :)