• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Atık ambalaj beyanı

timur01

Kayıtlı Kullanıcı
ek5D PİYASAYA SÜRÜLEN AMBALAJLARIN TEMİN EDİLDİĞİ YERLERE AİT BİLGİLER kısmında yurt dışından almış olduğumuz ambalaj miktarını nasıl beyan edecegiz. bu kısımdan yurtdışından alınan firma bilgileri bulunmuyor. yardımcı olursanız sevinirim

@mstf_yldzbş
Belediye ve tüm paydaşlar atık yönetim planını onayladı bizde il müdürlüğü onayı bekliyor şu an il müdürlüğü onaylamadığı içşn kaynakta ayrı toplama ve belediye adı gözükmemektedir

Benim sisteminde

önceden bendede gözükmüyordu ama şimdi gözüküyor hala il müdürlüğü onaylamadıgı halde

tarayıcıyı bi değiştirin isterseniz bi de öyle deneyin

benimde belediye atık yönetim planı halen onaylanmadı. eski atık yönetim planını istiyorlar. onun ddışında da onayla kısmı il çevre de görünmüyormuş :S

Merhaba,
Duyuru Başlığı: Süre Uzatımı-Şubat ayı sonuna kadar gönderilmesi gereken bildirim ve belgelendirmeler için süre 2016 Nisan ayı sonuna kadar uzatılmıştır.
Duyuru Yayınlanma Tarihi:24.02.2016
Duyuru İçeriği:Ambalaj Bilgi Sisteminin kapsamlı bir revizyona tabi tutulması ve uygulamaya yeni geçilmesinden dolayı bazı işletmeler tarafından bildirim ve belgelendirmelerin Şubat ayı sonuna kadar tamamlanamayacağı Bakanlığımıza iletilmiştir. Bildirim ve belgelendirmelerini tamamlayamayan işletmeler 2016 yılı Nisan ayı sonuna kadar sistem üzerinden bildirim ve belgelendirmelerini gönderebilecektir.

29 Nisan'a kadar erteleyebiliriz beyanları 2 ay rahatız:)

@dilek kaya eskisiyle karşılaştırmak zorundalarmış bakanlıkla görüştüm eski aayp yi biz onaylayıp İl çevrelere yolladık dediler, bu arada Kasım ve Aralık 2015 faturalarını sisteme yüklemeye gerek yok onu da bakanlıkla görüştüm .Ocak ayı itibarıyla sisteme yükleme yapılacak