Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Atik ambalaj sistem onayi

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında Evrem Yeşil tarafından paylaşıldı.

 1. Evrem Yeşil

  Evrem Yeşil CMNet Üyesi

  Merhaba arkadaşlar
  atık ambalaj bıldırımlerımız gönderildi onay beklıyor yazıyor. onaylamaları için il çevreye dosya halınde sunmam gerekir mi?
  aradaığımda net cevap vermıyorlar. atama olsunda gidip il çevrede çalışıp tüm sorunları çözsem:)))
   
 2. Evrem hanım siz beyanları gönderdiğiniz zaman dilekçe ile müracaat etmeniz gereklidir. Ben de dilekçe mevcut isterseniz gönderebilirim.
   
  Evrem Yeşil bunu beğendi.
 3. Evrem Yeşil

  Evrem Yeşil CMNet Üyesi

  Teşekkür ederim bilgi için bende hazırlarım bundan sonra her ay gonderırız bizde:)
   
 4. Oğuz Üçevli

  Oğuz Üçevli CMNet Üyesi

  beyanları dilekçe ile vermeniz ile beyanların onaylanması arasında ilişki yoktur. bilgilendirme dilekçelerinin çoğunun nereye gittiğini il çevredekiler bile bilmiyor.
  Ambalaj beyanlarınızın ve belgelendirmelerinizin onaylanması için ayrıca dilekçe ile il çevreye başvurun. başka türlü sonuç alamanız çok zor
   
  Evrem Yeşil bunu beğendi.
 5. Evrem Yeşil

  Evrem Yeşil CMNet Üyesi

  teşekkür ederim herkese
   
 6. Oğuz bey, buradaki Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü'ne örnek veriyorum 2015 yılının ocak ayının ambalaj beyanı yapılmıştır. Gereğinin yapılmasını arz ederim diye sadece dilekçe veriyoruz. Diğer şehirlerde de böyledir. Benim anlatmak istediğim bu :)
   
  Evrem Yeşil bunu beğendi.
 7. Evrem Yeşil

  Evrem Yeşil CMNet Üyesi

  @Olgaç Sürmelihindi diğer şehirlerde de öyledir diye umuyorum.Çünkü il çevredekiler illere göre çok farklı davranıyor. :)) Tek düzen işlemiyorlar herkes kendı bıldıgını yapıyor. Buda sıkıntı yaratıyor. Dediğiniz şekilde dilkeç verecem bende:)
   
 8. @Evrem Yeşil tabi her şehirde müdürlükler farklı işleyebiliyor ve aslında bakanlık buna bir düzenleme getirse çok iyi olacak. Mesela tehlikesiz atık toplama ayırma belgesi için bazı şehirlerde imza sirküsü istenirken burada istenilmiyor. Bize de çok iş düşüyor. Herşeyin hayırlısı:)
   
  Evrem Yeşil bunu beğendi.

İlginizi Çekebilir

TMGD.JPG
Arkadaşlar kolay gelsin, tehlikeli madde güvenlik danışmanlığı için yönetmelik yürürlüğe girmiş ve arkadaşım bu çıktıyı verdi. Gaziantep'de belgeyi almak isteyenler bana ulaşsın,arkadaşım eğitim...
broşür 2.jpg
% 100 mısır koçanı granülünden üretim yapıyoruz. İlgilenen olursa 545-9431995 arayabilir. Odun talaşına kıyasla 7 kat daha emici. Kendi ağırlığının 7 katına kadar emme özelliğine sahip. İster...
SAM_0490.JPG
Merhaba, Çalıştığım yerde zımpara işinde kullandığımız flap disklerin atık kodları ve bertaraf/geri dönüşümü ile ilgili yardımcı olabilecek biri varsa çok sevinirim. [ATTACH][ATTACH] Ayrıca...