Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Atık Ambalaj Sistemi- Çevre Bilgi Sistemi İşlemleri Hk.

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında Sedat Azizoğlu tarafından paylaşıldı.

1. Nihal Ş. Aksoy

Nihal Ş. Aksoy CMNet Üyesi

O zaman bu kısım tehlikeli ürünü piyasaya sürenleri ilgilendiriyor, yoksa yanlış mı anlıyorum?

2. Kenan Atalar

Kenan Atalar CMNet Üyesi

3. tuba-ak

tuba-ak CMNet Üyesi

Şu an hangi numaradan yardım talep edebiliyoruz bilginiz var mı*

4. Abdulkerim Doğam

Abdulkerim Doğam CMNet Üyesi

istanbul için atık ambalaj sistemi; gülseren aslı boyacı Tel:0212-3184100 Dahili:4251

5. Abdulkerim Doğam

sizde de mi problem var? yaklaşık 5 gündür ben sisteme giremiyorum. halada çözülemedi problem.

6. Arkadaslar ambalaj atık sisteminde sorun olanlar hulya.cakir@csb.gov.tr bu adrese mail göndersinler ve bir an önce bu hatayı düzeltirelim

7. Ramazan Eroğlu

Ramazan Eroğlu CMNet Üyesi

mrb arkadaşlar
    atık ambalaj tesislerinde,çevre bilgi sitemine girmeye gerek var mı

8. Sena ÇETİNKAYA

Sena ÇETİNKAYA CMNet Üyesi

Merhabalar, TAT olarak çevre lisansımızı yeni aldık, atıkambalaj sistemi üzerinde ki lisans bilgisi hala GFB olarak görünüyor. Bunu yenilemek için ne yapabilirim? Sanırım ben kendi sistemim üzerinden yenileyemiyorum? Bunun için İl Çevreye lisansımızı aldık gibi bir yazı mı yazmam gerekiyor, yoksa kendiliğinden güncelleniyormu belli süre sonra :)

9. ALDIKTAN SONRA İL ÇEVRE ONU GÜNCELLESTİRİR :d

10. Sena ÇETİNKAYA

Teşekkürler :) Herhangi birşey yapmama gerek olmadığına sevindim, şehir dışına çıkmam gerekiyor da :p

11. birsey değil bizde hem tat hemde gdt lisansı alacağız ve suan sistemde yenılenme calısması yapılıyormus kendılerı guncelllerler :D hayırlı yolculuklar

Sena ÇETİNKAYA bunu beğendi.
  12. Sena ÇETİNKAYA

Teşekkürler :)

13. Abdulkerim Doğam

dilekçe vermen gerekiyor. onların güncellemesini beklersen işin var demektir. hatta dilekçe vereceksin ve üstüne sürekli arayacaksın. aksi ahlde kimsenin umrunda olmuyor. ben neredeyse 1 ay bekledim o güncelleme için.

14. aySbuk

aySbuk CMNet Üyesi

Ambalaj Beyan Sistemi'nde ilk kez beyan gerçekleşiyorsa eğer, bildirim yönetiminde beyan yapılması gereken sayfa açılmıyor, boş gözüküyor, ne yapmalıyım? Teşekkürler.

15. isterseniz izinlisans @csb.gov.tr adresine durumu anlatan bir mail atın,hatta ekran görüntüsünü de ekleyin. Sistemi açarlar ben mail atmıştım sistem açıldı.

16. aySbuk

aySbuk CMNet Üyesi

@Olgaç Sürmelihindi Teşekkür ederim, mail gönderdim. geçen haftadan beri hatta daha öncesinde de gönderdim ama pek ilgilenen olmadı açıkçası, beni 'ambalaj.atik@csb.gov.tr' adresine yönlendirdiler, ordan da herhangi bir cevap alamadım. ayrıca sistemim açılıyor fakat girip içerde firma bildirimleriyle alakalı sayfayı açtığımda bildirim doldur, beyan gönder gibi bir sayfa açılmıyor.
    Teşekkür ederm.

Olgaç SÜRMELİHİNDİ bunu beğendi.
  17. Her iki maile tekrar tekrar gönderin.Bakanlık yoğun olabiliyor.Ben de aynı sıkıntıyı yaşamıştım.Tekrar açıldı.

18. WalkMan

WalkMan CMNet Üyesi

Bu gibi durumlar bazen firma türünün sistemde tanımlanmaması sebebiyle olabiliyor. Bağlı bulunduğunuz İl Müdürlüğüne başvuru yapıp firma türünü tanımlamalarını isteyebilirsiniz. Bu durumda çözüleceğini sanıyorum.

19. H. Mustafa Pekçetin

H. Mustafa Pekçetin CMNet Üyesi

İl Müdürlüğü firma türünü tanımlıyor fakat Bildirim Doldurma sekmesini açamadıklarını söylüyor. Yani sisteme giriş yapıp onaylamayanlar için güncelleme sekmesi var ama daha önce girmeyenler için 2016 bildirimi yapılamıyor.
    Bakanlık firarda kimseye ulaşılamıyor:)

20. berna atalay

berna atalay CMNet Üyesi

merhaba arkadaşlar ben toplama ayırma tesisisinde çalışıyorum ve yeni mezunum iş tecrübem yok ambalaj atık sistemi için şifre aldım bana çevre ve şehircilikten bu ay sonuna kadar sisteme giriş yapmam gerektiği söylendi ama ne yapacağımı bilmiyorum beni bilgilendirirseniz sevinirim.

Olgaç SÜRMELİHİNDİ bunu beğendi.

İlginizi Çekebilir

41.jpg
Merhaba, Çalıştığım yerde zımpara işinde kullandığımız flap disklerin atık kodları ve bertaraf/geri dönüşümü ile ilgili yardımcı olabilecek biri varsa çok sevinirim. [ATTACH][ATTACH] Ayrıca...
DSC_0236.JPG
Merhaba Atık kodu hakkında bilgisi olan varmı? atık: araç filmlerinin deforme olmuş olanları
IMG-20170316-WA0000.jpeg
Arkadaşlar merhaba resimde proses sonucu oluşan atık orneklemeleri bulunmaktadir. Daha detayli bilgi verilecektir.