Atık ambalaj sistemi çevre müh. değişikliği

Müge Eser

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
Çevre Mühendisi olarak işe başladığım TAT firmasının Atık Ambalaj Sistemine giriş yaptığımda eski Çevre mühendisinin yerine kendimi nasıl atayabilrim.bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim

Balaban Murat

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
Linki görmek için izniniz yoktur Giriş yap veya kayıt ol.
adresinden (genel) butonunun alt butonu (firma güncelle) kısmından değiştirebilirsiniz.

Müge Eser

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
Teşekkür ederim daha önce denediğimde (İşletme protokolünü yapmadığım için sanırım ) güncelleme gerçekleşmiyordu. İlginiz için tekrardan teşekkürler

Mustafa Eren Sabuncu

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
atık ambalaj sisteminde çevre görevlisini değiştirebilmek için e izin portalından protokol şartmı arkadaşlar ?

Müge Eser

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
Şart mı bilmiyorum ama günlerdir değiştiremiyordum. İşletme protokolünden kendimi ekleyip eski mühendis arkadaşı sildim artık atık ambalaj sisteminde ben görünüyorum

Mustafa Eren Sabuncu

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
banada sadece bir dilekçeyle işe giriş bildirgesini il çevreye ulaştırman yeterli dediler ama şuan kafam karıştı .Ama söz konusu değişmeme durumu bendede var.

Müge Eser

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
İşletme protokolü işlemlerinin sonunda işe giriş bildirgemi mobil imza ile yükledim ben de. Daha bilgisi olan birinin açıklamasını bekleyin isterseniz . Ben de kesin öyle yapılır diyemiyorum maalesef.

Yukarı Alt