• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Atık ambalaj sistemi çevre müh. değişikliği

Müge Eser

Kayıtlı Kullanıcı
Çevre Mühendisi olarak işe başladığım TAT firmasının Atık Ambalaj Sistemine giriş yaptığımda eski Çevre mühendisinin yerine kendimi nasıl atayabilrim.bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim

Teşekkür ederim daha önce denediğimde (İşletme protokolünü yapmadığım için sanırım ) güncelleme gerçekleşmiyordu. İlginiz için tekrardan teşekkürler

Şart mı bilmiyorum ama günlerdir değiştiremiyordum. İşletme protokolünden kendimi ekleyip eski mühendis arkadaşı sildim artık atık ambalaj sisteminde ben görünüyorum

banada sadece bir dilekçeyle işe giriş bildirgesini il çevreye ulaştırman yeterli dediler ama şuan kafam karıştı .Ama söz konusu değişmeme durumu bendede var.

İşletme protokolü işlemlerinin sonunda işe giriş bildirgemi mobil imza ile yükledim ben de. Daha bilgisi olan birinin açıklamasını bekleyin isterseniz . Ben de kesin öyle yapılır diyemiyorum maalesef.