Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Atık ambalaj sistemi fatura bilgisi. acil!!!!

Konu, 'Geri Dönüşüm ve Yeniden Kullanım' kısmında Dilan Aslan tarafından paylaşıldı.

 1. Dilan Aslan

  Dilan Aslan CMNet Üyesi

  Arkadaşlar şöyle bir sorum var, fikirlerinizi rica ediyorum.

  Lisansı olmayan bir gdt diğer gdtlerden ambalaj atığı alıyor. Lisans olmadığı için henüz diğer firmalar atık beyan sistemine bildirimlerini yapamıyorlar haliyle. Yani firmalara giriş oluyor ancak çıkış olmuyor bu da onlar açısından sıkıntı oluşturuyor. Firma şube , merkezde lisans var ama farklı şehirlerdeler. Şöyle bir çözüm yolu düşündüm ne kadar mantıklı bilemiyorum bu yüzden çözüm önerilerine ihtiyacım var.

  Merkezde lisans olduğu için faturaları direk merkeze kestirmek. Böylelikle firmalar sisteme merkezi girebilir sistemde gözüktüğü için , şubeyede hiç bir atık alımı olmamış gibi gözükür. Lisans alınana kadar depo gibi kullanılmış olur. Aklıma gelen en mantıklı çözüm bu, sizce ne yapılabilir ?
   
 2. WalkMan

  WalkMan CMNet Üyesi

  Katakulliye girilmemesi de bir çözümdür :)
   
  gülay ve Diğdem KARLUK bunu beğendi.
 3. Serkan Çiçekay

  Serkan Çiçekay CMNet Üyesi

  Cin olmadan adam mı çarpıyosun karşim :)
   
 4. Dilan Aslan

  Dilan Aslan CMNet Üyesi

İlginizi Çekebilir

TMGD.JPG
Arkadaşlar kolay gelsin, tehlikeli madde güvenlik danışmanlığı için yönetmelik yürürlüğe girmiş ve arkadaşım bu çıktıyı verdi. Gaziantep'de belgeyi almak isteyenler bana ulaşsın,arkadaşım eğitim...
20170309_115421.jpg
Arkadaşlar merhaba, tesise gelen karışık ambalaj atigini sisteme nasıl beyan etmemiz gerektiğini açıklıyor. İyi çalışmalar.
SAM_0490.JPG
Merhaba, Çalıştığım yerde zımpara işinde kullandığımız flap disklerin atık kodları ve bertaraf/geri dönüşümü ile ilgili yardımcı olabilecek biri varsa çok sevinirim. [ATTACH][ATTACH] Ayrıca...