• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Atık ambalaj sistemi revizyonu hk.

A. Kapdı

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Atık Avcıları Geri Dönüşüm
Merhabalar Arkadaşlar,

Atık Ambalaj Sistemi nihayet revize ediliyor.

Bilgilerinize.

Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .

Sistemle ilgili benim de bir sorum olacak arkadaşlar.. Firma bilgilerim kısmında çevre sorumlusu olarak eski çevre mühendisi gözüküyor. Ama ben Şubat ayından beri bu firmada çalışıyorum. Düzenle kısmından değiştirip kendi bilgilerimi girdim ama düzelmedi. Benzer bi sorun yaşayan var mı acaba? Dilekçe mi yazmam gerekir?

@Dilay Ceylan çevrimiçi yazılım portalından firmayı üstünüze almadıysanız böyle bir sonuç çıkmış olabilir. Eski sistemde benden çok önceki çevre görevlisi arkadaşımın adı yazıyordu ve düzenlemeyi yapamamıştım. Bunda bir sorunla karşılaşmadım.

il müdürlüğü ile görüştüm ek başvuru formu ile ambalaj sistemini açtırmamı ve yeni bir şifre almamı söylediler.Öğleden sonra müdürlüğe gidip net bir bilgi alıcam

@Olgaç Sürmelihindi @n.tas bana da bekleyin dediler. üç dört güne akatrım tamamlanır dediler. yalnız online çevreden başvurunuzu yapın. eklesinler dediler. çünkü açık olan sistemler kapatılacakmış.

Ek-8C bildiriminde tesisten çıkan nihai ürün olmayan ambalaj atıklarının satışının yapıldığı işletmelerin online.cevre.gov.tr sistemine kayıtlı olmaları gerekmektedir. yazıda böyle bir ibare var. şurada anlamadığım nokta. TAT firmaları da online cevreye ambalaj bildirimi için kayıt olacak mı yoksa tat -gdt ve sadece gdt olanlar mı online çevreye kayıt olacak ?

@M_Gungor firma benim üzerimde aslında ama anlam veremedim belki düzelir sistem tam olarak oturunca cevabınız için teşekkürler. @Evrem Yeşil ben de güncelledim ancak ekranın solunda hala eski cevre görevlisinin ismi yazıyo orası düzelmedi. Size de teşekkür ederim.